ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına Kahramanmaraş'tan Zerda Hanım, gündem yarattı. Eşi Ramazan Sakat'ın balayında terk ettiğini ifade eden genç kadın, programda bu olayı ve evliliklerini nasıl başlattıklarını anlattı. İşte ayrıntılar:

İNTERNET ÜZERİNDEN TANIŞIP 1 AYDA EVLENDİLER

Zerda Hanım, hayat arkadaşı Ramazan Sakat ile Instagram'da tanıştıklarını ve 1 ay içerisinde sevgili olduklarını açıkladı. İkili, kısa bir süre sonra evlenmeye karar verdi ve nikahlarını kıydı.

Baraj manzaralı köy evleri! Kahramanmaraş'ta son durum nedir? Baraj manzaralı köy evleri! Kahramanmaraş'ta son durum nedir?

BALAYINDA YAŞANAN ŞOK ANLAR

Nikah görüntülerinin yayınlandığı anlarda Zerda Hanım, kendisini kötü hissettiğini söyledi. Programın sunucusu Esra Erol'un "1 haftalık evliliğin nasıl geçti?" sorusu üzerine Zerda Hanım, evliliklerinin ilk gününün güzel başladığını belirtti. Ancak işten dönüşü sonrası yaşanan olaylar, herkesi şaşırttı.

EŞİNİN ANİDEN TERK ETMESİ

Zerda Hanım, eşinin bir gün işten çıkıp eve geldikten sonra, "Canım sıkıldı" diyerek anahtarları teslim ettiğini ve ardından kayıplara karıştığını anlattı. Eşinin ani terk edişi, genç kadını derinden etkiledi.

POLİS OLAYA MÜDAHALE ETTİ

Zerda Hanım, eşinin evi terk etmesinin ardından polise başvurdu. Esra Erol, programda genç kadının polislerle yaşadığı tartışmayı aktardı ve Zerda Hanım'ın, "Çabuk bana kocamı geri getirin" dediğini belirtti.

DÖNER YEMEMİŞ OLMAKTAN ŞİKAYET EDİLDİ

Ramazan Bey'in amcası Ümit Bey, canlı yayına bağlanarak evliliklerinin sürekli problemlerle ve tartışmalarla dolu olduğunu açıkladı. Ümit Bey, ilginç bir detayı da paylaştı. Zerda Hanım'ın, Ramazan Bey'in yemek siparişi vermemesi nedeniyle annesini polise şikayet ettiğini ifade etti.

Bu açıklamalar, programın sunucusu Esra Erol dahil herkesi büyük bir şaşkınlık içinde bıraktı. Zerda Hanım, eşini geri dönmeye çağırarak onun dürüst bir insan olduğunu ve onu çok sevdiğini dile getirdi.

Editör: İsa Aslantaş