Televizyon ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve mide bulandıran skandalların ele alındığı programlarda yaşanan rezaletlere bir yenisi daha eklendi. ATV ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" adlı programa konuk olan yaşlı kadın, sinirlerine hakim olamayınca büyük bir skandala imza attı. Tüm Türkiye, günlerdir Esra Erol'un programını konuşuyor ve yaşanan olay gündemde büyük yankı uyandırdı.

İKİZ BEBEKLERİN BABALARININ FARKLI ÇIKMASI SKANDALININ ARDINDAN BEKLENMEDİK BİR OLAY

Programa, daha önce "İkiz bebeklerin babalarının farklı çıkması" olayı damga vurmuşken, canlı yayında beklenmedik bir olay daha yaşandı. Esra Erol'a konuk olan Ü.G., yeğeni Z.G.'i bulmak için yardım istedi ve psikolojik rahatsızlığı olduğunu söyledi. Ü.G., yeğeninin M.Z. tarafından kaçırıldığını iddia etti.

CANLI YAYINDA GERGİN ANLAR

Canlı yayın esnasında, M.Z. ve Z.G.'e ulaşan Esra Erol'un ekibi, ikiliyi telefon bağlantısıyla programa aldı. Bu sırada stüdyoda gergin dakikalar yaşandı. Ümmiye Hanım, yeğeni Z.G. ile konuşurken sinir krizi geçirdi ve sinirlerine hakim olamayıp canlı yayında el hareketi yapınca stüdyodakiler bir anda ne olduğunu şaşırdı.

ÖZÜR DİLEME ANI

Diyarbakırlı Ramazan Hoca'yı katletmişti! Caninin cezası belli oldu Diyarbakırlı Ramazan Hoca'yı katletmişti! Caninin cezası belli oldu

Ü.G.'in bu hareketi sonrasında Esra Erol, izleyicilerden özür diledi. Erol, duygusal bir şekilde, "Bundan dolayı çok derin bir üzüntü ve sıkıntı içerisindeyim, programımda olmuş olması sebebiyle. Ben Ümmiye Teyze adına hepinizden çok ama çok özür diliyorum. Hiç yaşanmamış olmasını samimiyetle dilerdim." ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un programında yaşanan bu anlar, sosyal medyada hızla yayıldı ve kısa sürede çokça paylaşıldı. Bu olay, gündemde geniş bir tartışma başlattı.

Editör: İsa Aslantaş