Fenerbahçe Beko, EuroLeague Play-Off serisi 4. maçında Monaco'ya sahasında 65-62 mağlup olarak seride 2-2'ye geldi. Maçın bitiş düdüğü ve sonrası ise gerginlik dolu anlara sahne oldu.

MİKE JAMES TARAFTARLARI PROVOKE ETTİ

Maçın son saniyelerinde Monaco'nun yıldız oyuncusu Mike James, Fenerbahçe taraftarlarına el hareketi yaparak gerginliği ateşledi. Bu hareket, saha kenarındaki taraftarlarda büyük tepki çekti ve karşılıklı atışmalar başladı.

Bodrum FK - Çorum FK maçı canlı izle... Şifresiz TRT Spor canlı maç izle! Bodrum FK - Çorum FK maçı canlı izle... Şifresiz TRT Spor canlı maç izle!

TARTIŞMA BÜYÜDÜ, GÜVENLİK OLAYA MÜDAHALE ETTİ

Tansiyonun hızla yükselmesiyle bazı taraftarlar saha içerisine girmek istedi. Bu durum, saha kenarında bulunan güvenlik güçlerinin ve iki takımın teknik kadrosunun araya girmesine neden oldu. Güvenlik görevlileri, gerginliği yatıştırmak için çaba sarf etti ve Monacolu oyuncuları soyunma odasına götürdü.

JASİKEVİCİUS: "EUROLEAGUE VE MONACO'DAN ÖZÜR DİLERİM"

Maçın ardından Fenerbahçe Başantrenörü Saras Jasikevicius, yaşanan olaylar için özür diledi.

Jasikevicius, "Son dakikalarda ve maçın sonrasında yaşananlar için EuroLeague ve Monaco'dan özür dilerim. Bu Fenerbahçe değil, bu biz değiliz. Bu karşılaşmada elimizden geleni yaptık. Oyuncular savaştı ama olmadı. Bir sonraki maçta Monaco'ya gideceğiz ve çılgınlar gibi savaşacağız." dedi.