Yamaç paraşütü yapmak için öncelikle bu spora uygun bir yere gidilmesi gerekiyor. Bundan sonra uçmak için sadece kuvvet ve rüzgâr gerekir. Hayatınıza bir yamaç paraşütü deneyimi katmayı ve havada iyi vakit geçirmeyi planlıyorsanız, sporun yapıldığı yerden ve pilotun uçuşuna eşlik eden eğitmenden yamaç paraşütü hakkında kısa bilgi alabilirsiniz. Bu sporu profesyonel olarak yapmak ve saatlerce havada kalmak istiyorsanız ücretsiz sertifikalı Fethiye paraşüt kursu alabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Detayları

HIPPOUKOME TRAVEL firmamıza ait bütün pilotlarımız tamamen sertifikalı olarak bu eşsiz uçuş deneyimini yaşayabilmeniz için sizlere özel olarak eşlik etmektedir. Bu kapsamda; hiçbir eğitime ihtiyaç duymadan da THK T2 sertifikalı pilotlarımız eşliğinde rahatlıkla uçuş keyfini yaşayabileceksiniz.  Fethiye yamaç paraşütü uçuşları düzenlemek toplam iki saat süren bir aktivitedir. Uçuş öncesi buluşma yeri, Ölüdenizdir. Buluşma yerimiz aynı zamanda inişin yapıldığı yerdir.  Deniz, dünyadaki tüm pilotların yamaç paraşütçülerinin en sevdiği yerdir. Bölgede 1200m, 1700m, 1800m ve 1960m kuzey-güney fırlatma rampaları olmak üzere beş adet fırlatma alanı bulunuyor ve yamaç paraşütü pilotlarının uçmayı hayal etmesi için eşsiz doğal manzaralar sunuyor.

Erden Timur neden istifa etti? Erden Timur neden istifa etti?

Özellikle Fethiye yamaç paraşütü fiyatları politikalarındaki farklılıklar, seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey tandem yamaç paraşütü ile uçuş deneyimini sağlayan firma ve pilotun tecrübesine bağlı olarak değişir.

Editör: TE Bilisim