Aziz Yıldırım ilk bombayı patlattı: Başkan olursam Mourinho'yu getireceğim Aziz Yıldırım ilk bombayı patlattı: Başkan olursam Mourinho'yu getireceğim

Beşiktaş'ın efsanevi teknik direktörü Şenol Güneş, sürpriz bir itirafta bulundu. Güney Kore'de yayın yapan KBS'e konuşan Güneş, Güney Kore Milli Takımı'nı çalıştırmaktan memnuniyet duyacağını söyledi.

GÜNEŞ'TEN MİLLİ TAKIM İTİRAFI

2007-2009 yılları arasında FC Seoul'u çalıştıran Güneş, Güney Kore'de unutulmaz anılar biriktirdiğini ve futbol kariyerini de orada sonlandırmak istediğini açıkladı. Güneş, "3 yıl boyunca FC Seoul'ü çalıştırdım. Benim için çok mutlu anılarla doluydu ve kariyerimi Kore'de bitirmek isterim." ifadelerini kullandı.

FEDERASYONDAN HENÜZ TEKLİF GELMEDİ

Güneş, Güney Kore Futbol Federasyonu'ndan henüz resmi bir teklif almadığını da sözlerine ekledi. 70 yaşındaki deneyimli teknik adam, "70 yaşın üzerindeyim ve şu ana kadar iyi bir hayat yaşadım. Futbol kariyerimi en iyi şekilde bitirmek isterim. Böyle bir meydan okumayı kabul edebilirim. Böyle bir fırsatı verirlerse benim için bir şans olur." dedi.

GÜNEŞ'İN GÜNEY KORE'YLE BAĞI

Şenol Güneş, Güney Kore futboluna yabancı değil. 2007-2009 yılları arasında FC Seoul'u çalıştıran Güneş, K-League'de önemli başarılara imza attı. Başarılı teknik adam, Güney Kore futbolunun gelişimine de katkıda bulundu.