Bulanık Mahallesi'ne Müjde! Stabilize Yol Yapım Çalışmaları Başladı Bulanık Mahallesi'ne Müjde! Stabilize Yol Yapım Çalışmaları Başladı

Dulkadiroğlu Murat Akkurt Gençlik Merkezi'nde, engelli gençlere çeşitli el sanatları eğitimi veren Büşra Okur, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde başlattığı kağıt kıvırma kursunu tamamlayarak dikkat çekici bir sergi açtı.

GENÇLİK MERKEZLERİ, KAHRAMANMARAŞ'IN EN İYİSİ OLMA YOLUNDA

Kahramanmaraş'ın birçok alanda en iyisi haline gelen Dulkadiroğlu Gençlik Merkezleri, gençlere sağladığı eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelerle de dikkat çekiyor. Gençleri geleceğe hazırlayan merkezler, gençlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

BÜŞRA OKUR, ENGELLİ GENÇLERE SANATI SEVDİRİYOR

Gençlere çeşitli sanat eğitimleri veren eğitmen Büşra Okur, engellilikle mücadelede bir örnek oluyor. Kendisi de bir engelli olan Okur, kursiyerleriyle birlikte kağıt kıvırma sanatını icra ederek, ortaya çıkan eserleri Dulkadiroğlu Murat Akkurt Gençlik Merkezi'nde sergiledi. Bu, gençlere sanatın sınırlarının olmadığını gösteren bir başarı hikayesi oldu.

BAŞKAN NECATİ OKAY: "GENÇLİK MERKEZLERİMİZ GELECEĞE IŞIK TUTUYOR"

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, gençlik merkezlerinin faaliyetlerini değerlendirirken, "Gençlik merkezlerimiz amacına uygun bir şekilde gençlere en güzel şekilde hizmet ediyor. Onları her açıdan hayata hazırlıyor. Adeta geleceklerine ışık tutuyor." dedi. Okay, kursiyerlerin ve eğitmenin başarılarını takdir ederek, gelecekte topluma büyük faydalar sağlayacak gençlerin yetiştiği bu merkezlerde çeşitli kurs faaliyetlerinin devam ettiğini vurguladı.