Aldatıldığını öğrenen adam karısının sırtına bindi!

Hindistan'da şaşkınlık yaratan bir olay yaşandı. Borpadaw Köyü'nde yaşayan bir adam, iddialara göre karısının kendisini aldattığını öğrendi. Daha sonra ceza amacıyla kadının sırtına binen şahıs, köyde tur attı. Olaya karıştığı belirlenen 9 kişi güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.

Aldatıldığını öğrenen adam karısının sırtına bindi!

Hindistan'ın Borpadaw Köyü'nde yaşayan kadın, evden kayboldu. Eşi ve onun annesi günlerce kadını aradıktan sonra buldu. Kocasını aldattığı ve sevgilisinin evinde yakalandığı iddia edilen kadın önce kocasının şiddetine uğradı, ardından da kendisine verilen cezayı çekmek için kocasını sırtına aldı.

TÜM KÖYDE DOLAŞTILAR

Adam, karısının sırtına bindikten sonra yanındakilerin de yardımıyla köyde tur attı. Talihsiz kadının yüz ifadesinden acı çektiği görülürken, çevredekilerin bu duruma aldırış etmedikleri görüldü.

9 KİŞİ GÖZALTINDA

Olayın ardından Hindistan polisi tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, olaya karıştığı belirlenen 9 kişi gözaltına alındı. Konuyla ilgili araştırma ise devam ediyor. Diğer yandan kadının 30 yaşında olduğu açıklandı ancak çiftin isimlerine dair bilgi verilmedi.

Kaynak: Son dakika

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67