Aziz Yıldırım ve yöneticilerin beraat kararı onandı

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Şekip Mosturoğlu, sözde şike davasında Yargıtay'ın beraati onadığını açıkladı. Mosturoğlu sosyal medya hesabından "3 Temmuz 2011 de başlayan, ceza yargılaması süreci bugün sona ermiştir. İst.13.Ağır Ceza Mahkemesinin Sn. Aziz Yıldırım, Sn. İlhan Ekşioğlu, ben ve yargılanan diğer dava arkadaşlarımız için vermiş olduğu beraat kararı Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından onanmıştır. Camiamıza hayırlı olsun" paylaşımını yaptı.

Aziz Yıldırım ve yöneticilerin beraat kararı onandı

Bugün İstanbul 13. Ağır Ceza mahkemesinin Aziz Yıldırım, İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu ile diğer isimler hakkında verdiği beraat kararı, Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından onandı.

3 Temmuz 2011'de başlayan 'Futbolda Sözde Şike Kumpası' davasında ceza yargılaması süreci bugün sona erdi. İstanbul 13. Ağır Ceza mahkemesinin Aziz Yıldırım, İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu ile diğer isimler hakkında verdiği beraat kararı, Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından onandı. 

İşte Mosturoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama: "3 Temmuz 2011 de başlayan, ceza yargılaması süreci bugün sona ermiştir. İst.13.Ağır Ceza Mahkemesi'nin Sn. Aziz Yıldırım, Sn. İlhan Ekşioğlu, ben ve yargılanan diğer dava arkadaşlarımız için vermiş olduğu BERAAT KARARI Yrg.5. Ceza Dairesi tarafından ONANMIŞTIR. Camiamıza hayırlı olsun." 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67