Beştaş Yüzük Modelleri

Beştaş Yüzük Modelleri

İnsan ilişkilerinde maddi değerden ziyade manevi değerin ağır basmış olduğu yüzükler vardır. Bu yüzüklerin lideri tek taş pırlantadır. Tektaş yüzük aşkın sonsuza kadar devam edeceğine işaret olan bir semboldür.

Bu yüzük çoğunlukla evlenme teklif edilirken tercih ediliyor. Bunun yanı sıra tek taş yüzükler yalnızca pırlantadan değil aynı zamanda mücevher sektöründe yer alan farklı taşlardan da üretilebiliyor.

Beştaş yüzükler ise genellikle evliliğin 5. Yılında eşe hediye olarak tercih ediliyor. Bunun yanı sıra doğum günü hediyesi olarak ve özel günlerde hediye olarak da verilebiliyor. Beştaş yüzük modelleri kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen yüzüklerdir. Beştaş yüzükler, sadakat, aşk, bereket ve mutluluk anlamlarına geliyor.

Beştaş Yüzüklerin Fiyatları Ne Kadardır?

Beştaş yüzüklerin genellikle fiyatları biraz daha fazla olabiliyor. Bunun yanı sıra sevginizin gün geçtikçe daha fazla olduğunu belirtmek için ilişkinizin ilerleyen yılların da beştaş yüzük hediye alabilirisiniz. 5 taş olan yüzükler dünya üzerinde birçok kadın tarafından alyans yüzük olarak kullanılabiliyor.

Beştaş Pırlanta Yüzük Ne Zaman Alınmalı?

Genellikle evliliğin ya da ilişkinin 5. Yılı tamamlandıktan sonra beştaş yüzük alınabilir. Bunun yanı sıra evlilik yıl dönümlerinde, doğum günlerinde hatta evlilik teklif edilirken bile beştaş yüzük tercih edilebilir. Beştaş yüzükler son derece gösterişli olan yüzüklerdir. Her bir taşının farklı bir anlamı bulunuyor. Aşk, sadakat, mutluluk, huzur ve bereketi temsil eder.

Kaynak: https://www.gurpinarkuyumculuk.com/kategori/bestas-yuzuk-modelleri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66