Bosch Yedek Parça Malzemelerinde Kalite

Bosch Yedek Parça Malzemelerinde Kalite

Özel onarım veya inşaat göreviniz için doğru matkap ucu boyutlarına sahip olmak, herhangi bir deneyimli marangoz veya hafta sonu etkinlikleriniz için çok önemlidir. Her alanda ihtiyaç duyulan matkapların yedek parça temini de ayrıca önem taşır. Matkap deyince akla Bosch markası gelmektedir. Bosch yedek parça malzemeleri için Makine Ustasi sitesine bakabilirsiniz.

Bosch Yedek Parça Kullanımı Nasıldır?

Amatörce veya profesyonelce işlemler yapıldığında bile yaptığınız delik için hangi boyutu kullanmanız gerektiğini bilmek de önemlidir.

İlk bakışta tam olarak belli olmayabilir. Çoğu zaman, standart veya ampirik değerlere karşı metrik boyutlarla (milimetre olarak ölçülür) çalışıyorsanız, mevcut alternatif boyutları bulmaya çalışmalısınız.

Duvar Matkap Uçları Bosch Garantisi ile

Bu matkap uçları en çok evde kullanılır. Duvar ucu genellikle gümüş renklidir ve uç kürek gibi görünür ve uç normalde kırmızıya boyanır. Tuğla, blok, taş, taş ocağı karoları veya betonu delmek için kullanılırlar. Kesme ucu, spiral çelik şafta bağlanmış tungsten karbürden yapılmıştır. Bu uçlar, delme işleminize bağlı olarak hız değişimi olan veya olmayan bir darbeli matkap ile kullanılır.

Duvar bitleri satın aldığınızda, donanım satıcınızla konuştuğunuzdan ve mevcut duvar bitleri konusunda en iyi seçeneği aldığınızdan emin olmak iyidir.

Daha sert yüzeylerde delik açarken değişken hızlı bir matkap kullanılmalıdır. Yüzey ne kadar sert olursa, delme hızınızı o kadar yavaş ayarlarsınız. Bu, ucun ve matkabın hasar görmesini önleyecek ve deldiğiniz duvar uçlarıyla delme işlemi yaparken her zaman darbeli harekete ayarlandığından emin olunmalıdır. Bu, herhangi bir hasar olmadan daha fazla derinlik kazanmak için yüzeyi vurmak için delme sırasında ucu ileri geri hareket ettirir. Bosch markasına ait matkap uçlarının yedek parçaları için Makine Ustasi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://makineustasi.com/market/kirici/bosch-gsh-11-e-kirici-0-611-316-703/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER