banner77

CHP İl Gençlik Kolları imza kampanyası başlattı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları son zamanlarda yaşanan ekonomik kriz ve elektrik zamları sebebiyle CHP İl Başkanlığı önünde basın toplantısı düzenleyip, zamların kalkması için imza kampanyası başlattı.

CHP İl Gençlik Kolları imza kampanyası başlattı

Son zamanlarda elektrik ve doğalgaza yapılan zamlar kamuoyunda birçok kesimin tepkisini çekerken, zamların kalkması için imza kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. CHP Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları, zamlara tepki için basın toplantısı düzenledi ve imza kampanyası başlattı. Basın toplantısında konuşma yapan CHP Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Öztürk, yapılan zamların vatandaşın adeta kâbusu haline geldiğini ve elektrik ve doğalgaz zammının da bunun tuzu biberi olduğunu söyledi.

Vatandaşların artık bu faturaları ödeyemez duruma geldiğini ifade eden Öztürk, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Adeta vatandaşlarımızın kâbusu haline gelen zamlar durmak bilmiyor. En son yapılan elektrik ve doğalgaz zamları da bunun tuzu biberi oldu. Vatandaşlarımız elektrik faturasını ödeyemez hale geldi. Görevleri vatandaşın hakkını korumak olan iktidar milletvekilleri, şaka üretmek suçlarını muhalefete yüklemekle meşgul. Şakalarını saklaya dursunlar 1 Nisana daha çok var. İnanıyoruz ki halk AKP’ye ağır fatura ödetecek. Genel merkezlerinin ışığı bir daha hiç açılmayacak. Biz Cumhuriyet Halk Partisi Gençliği olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyor, Türkiye genelinde başlattığımız imza kampanyamızı ve zam duvarı etkinliğimizi bugün Kahramanmaraş’ta başlatıyoruz.”

Basın toplantısının ardından Öztürk, hazırlanan imza panosuna ilk imzayı kendisi attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67