G Noktası Büyütme

G Noktası Büyütme

G Noktası büyütülerek normal cinsel işlevi olan kadınların vajinal cinsel uyarılma ve hazzı arttırılabilir.

G noktası büyütme, jineokolji doktorları tarafından yürütülen lokal anestezi altında yapılan ağrısız bir ofis prosedürüdür. Gerçek enjeksiyon genellikle 8 saniyeden az sürer ve muayene odasındaki toplam süre genellikle 10-15 dakikadan azdır. Lokal anesteziden sonra dolgunun doğrudan G-noktasına enjeksiyonuna yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir spekulum kullanılır. Enjeksiyon, G Noktasını güçlendirir (büyütür). Bu, yaklaşık dörtte biri genişliğinde ve bir inçin dörtte biri yüksekliğinde bir G Noktası ile sonuçlanır (yani vajinaya çıkıntı).
Sonuçların değişiklik gösterdiğini, ancak yakın tarihli bir çalışmada kadınların %87'sinin gözle görülür bir yanıt verdiğini unutmayın.

G Noktası Nedir

G noktası nedir sorusunun cevabı için öncelikle bazı tanımla yapmamız gerekmektedir. Kadınların mutluluk noktası olarak da bilinen G noktası, düşündüğünüzden daha uzun süredir konuşuluyor. G noktası, Alman bilim adamı Ernst Gräfenberg'in adını (Gräfenberg noktası) yeni keşfettiği 1950 yılına kadar ortaya çıkmadı. Gräfenberg, G noktasını "cinsel uyarılma sırasında genişleyen üretra boyunca ön vajinal duvar boyunca yer alan erotik bir bölge" olarak tanımlar.

G noktasının varlığına inananlar, vajina duvarının önünde, vajinanın yaklaşık 5-7 cm (mideye en yakın kısmı) içinde bulunan madeni para büyüklüğünde bir kısım olduğunu söylerler. Bu noktanın uyarılması genellikle kadınlar tarafından hoşlarına gider ve g noktası büyütme işlemi yapılabilmektedir. Yapılan işlemlerle alakalı süreç aşağıda anlatılmıştır.

G Noktası Büyütme Operasyon Öncesi

G noktası işlemi büyütme prosedürünü ve nasıl yerleştirecekleri açıklanacaktır. Ayrıca tedaviden beklentileriniz ve sizi G Noktası için iyi bir aday yapmayacak herhangi bir durumunuz olup olmadığı sorulacaktır.

Daha sonra muayene odasına yalnız girmeniz ve doktorun talimatlarına göre kendi kendinize muayene yapmanız istenecektir. G Noktanızı belirledikten sonra büyütme işlemi yapılacaktır.

G Noktası Operasyon Süreci

G noktası büyütme işlemleri için muayene masasına yerleştirileceksiniz, doktor bir pelvik muayene yapacak ve G Noktanızı ölçecek. Daha sonra dolgu ürünü enjekte edilecektir. Bundan sonra bir tampon yerleştirilecektir (4 saat içinde tampon çıkarılacaktır). Tüm enjeksiyon prosedürü yaklaşık 10 dakika sürer.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER