banner77

İller İdaresi Genel Müdürlüğünden 112’ye tam not

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum müdürü Akın Ozan’dan bilgi alan İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Yusuf İzzet Karaman, 112 komuta binasına hayran kaldı. Çalışanlarla da sohbet eden Karaman başarı dileklerinde bulundu.

İller İdaresi Genel Müdürlüğünden 112’ye tam not

İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Yusuf İzzet Karaman

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Yusuf İzzet Karaman bir dizi ziyaretler için geldiği Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz aylarda yeni binasına taşınan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü de ziyaret ederek 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Akın Ozan’dan işleyiş ve yeni bina ile ilgili bilgiler aldı.

Kurum Müdürü Akın Ozan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünün yeni binası girişinde hoş geldiniz diyerek karşıladığı Genel Müdür Yardımcısı Karaman’a binayı kat kat gezdirerek bilgi verdi. Çağrı merkezini gezerek çağrı alıcı ve çağrı yönlendirici personel ile bir süre sohbet edip, sistemin çalışması ve işleyişi hakkında bilgi alan Karaman memnuniyetini dile getirerek; Yeni binanız gerek görüntüsü gerek iç dizaynı ile çok harika olmuş ayrıca aldığım bilgilere göre de açıldığı günden bu yana binada hizmeti engelleyecek bir sıkıntı yaşanmamış bunun içinde yapan firmayı kutlamak gerek, Kahramanmaraş uzun bir zamandan beri faaliyette olduğu için maşallah çalışanlar tecrübeli ve işinin ehli, ben tüm personele başarılar dilerken, emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2022, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67