İstanbul’da En İyi Tercüme Bürosu Hangisi?

 İstanbul’da En İyi Tercüme Bürosu Hangisi?

Bireysel ya da kurumsal herkesin tercüme yapılmasına ihtiyaç duyulan durumlar olabilmektedir. Tercüme ihtiyacınız olduğunda en iyi tercümeyi yapabilecek uzman ekibe sahip, güvenilir bir hizmet ararsınız. Bunun sebebi tercüme edilmesi gereken belgelerinizin genellikle resmî belgeler olmasıdır. Bu belgelerinizin en iyi şekilde çevrilmesine önem verdiğiniz gibi belgelerinizin başkalarıyla paylaşılmamasını da istersiniz. Bu durumda aradığınız kriterlerinize en uygun olanı tercih etmek istersiniz.

Tercüme büroları araştırırken bürolardaki tercümanların uzman kişiler olmasına, kaliteli sertifikalara sahip olmasına, kurumsal kimliklerine veya deneyimlerine göre tercih edersiniz. İstanbul’daki en iyi tercüme bürolarını araştırdığınızda bu özellikleri göz önünde bulundurarak İstanbul’daki en iyi tercüme bürosu niteliğine sahip ASPA Tercüme Bürosu karşınıza çıkmaktadır.

İstanbul’daki en kaliteli çeviri yapan ASPA Tercüme Bürosu, yılların verdiği tecrübeler ve alanlarında uzman ekibiyle her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Tüm resmi dillere çeviriler yapabilen ve bu çevirileri en hatasız yapan kaç büro vardır ki? ASPA, çevirileriyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Verdiği Hizmetler/ Tercüme Fiyatı

Tercüme sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle geçmişten günümüze kadar kesintisiz hizmet vererek adını sıklıkla duyduğunuz ASPA Tercüme Bürosu, profesyonel çeviriler yapmaktadır.

Hizmetlerine size sunarken ekibini, teknolojik alt yapısını ve bilgi birikimlerini sürekli yenileyerek müşterilerine her zaman kaliteli hizmeti hedeflemektedir. Belgelerinizi hatasız ve istenilen süre içerisinde size teslim etmektedir. Sadece belgelerinizi değil ihtiyacınızın olduğu her yerde sözlü veya yazılı çeviri hizmeti de sunmaktadır.

Hizmetlerini müşteri memnuniyetiyle orantılı olacak şekilde fiyat politikası izleyen ASPA Tercüme Bürosu, sektörün en uygun fiyatlarını birkaç özelliğe göre belirmektedir.

  • Çevrilecek belgenin kelime sayısı
  • Çevrilecek belgenin türü
  • Belgenin hangi dile çevrileceği
  • Ne kadar sürede çevrileceği

Bu özellikleri ASPA Tercüme Bürosu web sitesinden Fiyat Teklif Forumu’nu doldurarak tercüme edeceğiniz belgenizin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Doğum Belgesi Tercümesi

Resmi bir belge olan doğum belgesi tercümesi teslim edilmesi gereken kurum tarafından kabul edilebilmesi için nitelikli çevirmenler veya tercüme büroları tarafından gerçekleştirilmektedir. Resmi belge olması sebebiyle bu çevirilerin sadece yeminli tercümanlar tarafından yapıldığında geçerli olduğunu da belirtmek gerekir.

ASPA Tercüme Bürosu yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Noter onaylı birçok belgeleri tercüme edebilmektedir.

Vatandaşlık, eğitim başvuruları veya sosyal yardım başvuruları gibi resmi yerlerde doğum belgesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Doğum Belgesi Tercümesi, yabancı bir ülkede doğum yapan kadının doğum sonrasında otomatik olarak doğum belgesi oluşturulur. Kadın, kendi ülkesine döndüğünde bebeği için vatandaşlık alması gerekir. Yabancı ülkedeki oluşturulan doğum belgesi o ülkenin diline göre hazırlanmıştır.

Kadın, bu belgeyi Türkiye’de kullanabilmek için yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesi gerekir. Tercümanların çevirdiği bu belge noter onayı aldığında geçerli sayılır. Onay alınması için çeviri işleminde hata olmaması gerekir. Aksi takdirde işlem uzayabilir.

Doğum belgeleri, Türkçe olarak çevrilebildiği gibi Türkçeden başka bir dile de çevrilmesi gereken durumlar olabilir. Bu durumlarda çeviri yapıldıktan sonra apostil onayı verilmesi gerekir. Yeminli tercüman çevirdiği belgeleri imzalar ve mühürler. Apostil onayını noterler gerçekleştirmektedir.

Tüm resmî belgelerde olduğu gibi bu belgede de profesyonel hizmet veren tercüme bürolarıyla çalışmak gerekir. Resmî olan birçok belgelerin çevirilerini yapan ASPA Tercüme Bürosu, Doğum belgesi çevirileri de yapmaktadır. Hatasız ve hızlı çevriler yaparak işlem sürenizi en aza indirmektedir. Ayrıca yeminli tercümanlarıyla birlikte süreci yakından takip ederek tüm hassasiyetiyle bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67