Ölen kocasıyla iletişim kurmak için gittiği medyuma aşık olup ölen kocasından izin istedi!

Asha Rogers'in kamyon şoförü kocası, 2018'de bir trafik kazasında öldü. Kocasını unutamayan kadın, onunla iletişim kurmak için Kerin adlı bir medyuma gitmeye başladı ve çok geçmeden medyuma aşık oldu. Medyumla evlenmek için kocasından izin isteyen Asha; medyumun yardımıyla ölen kocasıyla konuştuğunu öne sürdü.

Ölen kocasıyla iletişim kurmak için gittiği medyuma aşık olup ölen kocasından izin istedi!

İngiltere'de yaşayan kamyon şoförü John Rogers, 2018'de geçirdiği kaza nedeniyle hayatını kaybetti. Rogers, arkasında 1 çocuk ve Asha adında eşini bıraktı. Kocasının ölümünün ardından kimseyle evlenmeme kararı alan Asha, kocasıyla iletişim kurmak için Kerin adlı medyuma gitti.

TANIŞIP BİRBİRLERİNE AŞIK OLDULAR

Seanslar için sürekli bir araya gelen ikili, bir süre sonra birbirlerine aşık oldu. Ancak Asha, kocasına verdiği sözü tutmak istediği gerekçesiyle Kerin'le ilişki yaşamak istemedi. Kerin ise Asha'ya bir fikir önerdi.

MEZARDAKİ KOCASIYLA İLETİŞİM KURDU

Asıl ilginç olaylar zinciri, Kerin'in teklifinden sonra başladı. İddiaya göre Asha, Kerin'in aracılığıyla ölen eşiyle iletişim kurdu ve durumu anlattı. Eşi ise karısının mutlu olması gerektiğini söyleyerek, ilişkilerine izin verdi. Asha, "Eşim evlenmemizde bir sakınca görmediğini belirtti" diye konuştu.

"BİZİ O BİRLEŞTİRDİ"

Yaşadıkları hakkında konuşan Asha, "Kocamı kaybettiğimizde ben ve 22 yaşındaki kızım Saffron perişan olduk. Ama hayata devam etmemiz gerekiyordu, şimdi de Kerin'le tanıştık. Büyük bir enerji uyumumuz var, bence bizi birleştiren eşimdi" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67