Thulium Lazer Kaç Seans ile Etkili Olur?

Thulium Lazer Kaç Seans ile Etkili Olur?

Thulium Lazer Kaç Seans ile Etkili Olur?

Özel Ankara Life Polikliniği tarafından 17 seneden beri cilt üzerine birçok alanda hizmet verilir. Dermatolog Doktor Fatma Yıldız ve uzman ekibiyle müşterilere son derece kaliteli bir hizmet aktarımı yapılır. Kullanılan cihazlar son model ürünlerdir. Buradan da kliniğin teknolojiyi yakından takip ediyor olduğunu anlayacaksınız. Sizlere bu anlamda kaliteli bir hizmet aktarımı sunar. En iyi sonuçları almanızı her zaman kendilerine hedef olarak koymuşlardır.

Leke tedavilerinde en yeni sistemlerden biri olan Thulium lazer uygulamasına da 2018 yılından beri yer vermektedir. Her seansta yaklaşık olarak %10 oranında bir düzelme sağlar. Kısacası ilk seans ile birlikte sonuçlarınızı görmeye başlayacaksınız. Ancak en iyi sonucu 3 veya 5 seans arasında alırsınız. Yine de kaç seans süreceği hakkında net bir bilgi söylemek doğru olmayacaktır. Lekenin derinliğine göre de değişiklik gösterir. Eğer çok eski bir leke söz konusu ise bu leke uzun seanslar sonucunda giderilecektir.

Thulium Lazer Fiyatları

Yüzeysel basit lekeler derin lekelere göre daha çabuk biter. Sizler için en uygun tedavi ve kaç seans yapılması gerektiğine uzman doktor Fatma Yıldız karar verir. Bununla birlikte thulium lazer fiyatınızda belirlenir. Alacağınız seans miktarına göre değişiklikler gösterilir. Sizlere bu anlamda en uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olurlar. Kaliteli bir cilt için Ankara Life Polikliniği doğru adrestir.

Kaynak: https://www.ankaralazer.com/thulium-lazer-ile-akne-izi-tedavisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67