banner77

Viessmann Ürünlerinizi En Uygun Fiyat Politikası Karşılığında Tamir Ettirin!

Viessmann Ürünlerinizi En Uygun Fiyat Politikası Karşılığında Tamir Ettirin!

Menderes Viessmann servisi, Viessmann markalı ürünleriniz için oluşmuş olan tamirat taleplerinize en kaliteli cevabın verilmesi amacı ile geliştirmiş olduğumuz hizmetlere sahiptir. Servisimizde sunulan tamirat hizmetlerimiz sayesinde Viessmann imzalı ürünlerinizde oluşan her türlü arıza, profesyonel ekiplerimiz tarafından en kısa sürede tespit edilir.

Viessmann marka ürünlerinizde oluşan arızaların tespit edilmesi amacı ile oluşturmuş olduğunuz arıza kayıtlarına, Menderes Viessmann servisi olarak en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaktayız. Ürünlerinizin tamir edilmesi sonucunda sizlerden talep ettiğimiz hizmet ücretleri, firmamızın en uygun fiyat politikası çerçevesinden geliştirilmiştir. Bu politikamız sayesinde en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata almış olacaksınız.

7 Gün 24 Saat Arıza Kaydı Oluşturabilirsiniz!

Viessmann marka ürünlerinizin arızalanması durumunda, İzmir il sınırları içerisinde oluşan bütün arıza giderme taleplerinizi, İzmir Viessmann servisiolarak bizler üstleniyoruz. Ekibimizde yer alan ustalarımızın deneyimi ve servisimizin hizmet anlayışı sayesinde, sizlere hak etmiş olduğunuz kaliteli hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

Kombi, klima ya da Viessmann marka diğer ürünlerinizin arızalanması veya ürünlerinizin yedek parçaya ihtiyacı olması durumunda, internet sitemizin iletişim bölümünde yer alan iletişim kanalları aracılığı ile bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcimizin arıza kaydınızı oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Arıza giderme talebiniz için siz değerli müşterilerimiz için en uygun olan saat ve tarih belirlenecek ve ekipleriniz ilgili zaman aralığı içerisinde adreslerinize ulaşım sağlayacaktır.

Kaliteli Hizmetin Tadına Varın!

Ürün tamiratları, yalnızca işin profesyonelleri tarafından gerçekleştirildiklerinde uzun süreli kullanımı garanti etmektedir. Bizler Menderes Viessmann servisi olarak bu konuda sahip olduğumuz meslek içi deneyimimize ve alanında uzman ekibimize oldukça güveniyoruz. Bu neden ile İzmir il sınırları içerisinde ki Viessmann markalı ürünlerinizin tamiratlarını gönül rahatlığı ile bizler üstleniyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67