Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı'nda oynanan TFF 2. Lig Beyaz Grup 18. hafta mücadelesinde Bursaspor, Diyarbekirspor'u ağırladı. Karşılaşma, konuk ekip Yasin Dülgen ve Bünyamin Yürür'ün attığı gollerle 2-0'lık skorla sona erdi.

Galatasaray Oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, Trafikte Saldırıya Uğradı! Galatasaray Oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, Trafikte Saldırıya Uğradı!

GERİLİM YÜKSELDİ: 5 FUTBOLCU KIRMIZI KART GÖRDÜ

Maçın 89. dakikasında, Yasin Dülger ve Bünyamin Yürür'ün attığı gollerle 2-0 geride olan Diyarbekirspor ile Bursaspor arasında gerilim yaşandı. Oyuncular arasındaki ikili mücadele sonrasında çıkan olaylar nedeniyle gerilim iyice tırmandı.

POLİS MÜDAHALE ETTİ: TARAFTARLAR SAHAYA YABANCI MADDE ATTI

Gerilimin büyümesiyle birlikte taraftarlar sahaya yabancı maddeler atmaya başladı. Polis ekipleri, seyircilerin sahaya girmemesi için önlem aldı ve olaylara müdahale etti.

OYUNCU TEPKİSİ: BÜNYAMİN YÜRÜR İDDİALARI

Olayların başlangıcının Diyarbekirsporlu oyuncu Bünyamin Yürür olduğu iddia edilirken, Bursasporlu oyuncular bu iddiaya sert tepki gösterdi.

5 KIRMIZI KART: ÇAĞATAY VE BİLAL DA KART GÖRDÜ

Olaylar neticesinde Diyarbekirspor'dan Bünyamin Yürür ve diğer 2 oyuncu ile Bursaspor'dan Çağatay ve Bilal, hakem tarafından kırmızı kartla cezalandırıldı.

ARBEDE SONRASI SOYUNMA ODASI YÖNÜ: MÜDAHALE VE DEVAM EDEN MAÇ

Arbede sırasında bazı konuk ekip oyuncuları soyunma odasına yönelirken, bu oyuncuların geri dönmesiyle karşılaşma kaldığı yerden devam etti. Mücadele kısa bir süre sonra sona erdi.

TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULAR POLİS EŞLİĞİNDE SOYUNMA ODASINA

Karşılaşmanın ardından Diyarbekirsporlu teknik heyet ve futbolcular, polis eşliğinde soyunma odasına yönlendirildi.