TRT 1'in popüler dizisi "Gönül Dağı," 4. sezonuyla ekranlarda büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizi, izleyicileri kendisine çekmeye devam ederken, yeni sezonda büyük bir sürprizle karşı karşıya kalacak. Dizide, 8 yıllık bir zaman atlaması yaşanacak ve bu değişimle birlikte Asuman ve Ramazan'ın oğlu Ramazan Mete karakteri merak konusu haline geldi. İşte Ramazan Mete hakkında merak edilenler:

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

GÖNÜL DAĞI'NDA RAMAZAN METE KİMDİR?

Dizinin yeni sezonunda, Ramazan Mete karakterini genç yetenek Ataberk Tufan canlandıracak. Ramazan Mete, Asuman ve Ramazan'ın oğlu olarak karşımıza çıkacak ve bu büyüme süreci izleyicilere ilginç gelişmeler sunacak.

gonul-dagi-ramazan-mete-kimdir-ger-4clV

ATABERK TUFAN KİMDİR?

Gönül Dağı dizisinde Ramazan Mete karakterine hayat veren Ataberk Tufan, 2014 yılında dünyaya gelmiştir. 2023 itibariyle 9 yaşındadır ve ailesinin desteğiyle tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine reklam filmleriyle başlayan Tufan, Hepsiburada gibi büyük markaların reklamlarında rol almıştır. Ayrıca "Aziz" ve "Güzel Günler" gibi dizilerde de yer almıştır. Gönül Dağı dizisindeki Ramazan Mete karakteri ile daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrıca Instagram'da @ateberktufan05 kullanıcı adıyla bir hesabı bulunmaktadır. Kendisi siyah uzun saçlara sahip ve yaklaşık 130-140 cm boyundadır.

gonul-dagi-ramazan-mete-kimdir-ger-JfhN

ATABERK TUFAN'IN ROL ALDIĞI DİZİLER:

  • Güzel Günler
  • Gönül Dağı
  • Aziz
  • Hepsiburada (Reklam)

"Gönül Dağı" dizisi, Ramazan Mete karakteri ve Ataberk Tufan'ın performansıyla daha da ilgi çekecek gibi görünüyor. İzleyiciler, yeni sezonun getireceği sürprizlere şimdiden heyecanla bekliyorlar.