Harika bir tatil yapmak isteyenlerin ilk adresi her zaman Marmaris olur. Marmaris; birbirinden güzel plajları, doğal ve tarihi güzellikleri derken ziyaretçilerine çok fazla şey vaat eder. Uluslararası standartlarda hizmet veren Marmaris otelleri de fark yaratır.

Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi? Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi?

Türkiye’nin turizm merkezi olarak tanımlanabilecek olan Marmaris’te birbirinden güzel oteller bulunuyor. Onlardan birisi de Grand Yazıcı Marmaris!

Grand Yazıcı Marmaris’in Özellikleri Nelerdir?
Her şeyden önce, bu otelin eşsiz bir manzarasının olduğunu söylemek gerekir. Hem yeşili hem de maviyi bir arada görebileceğiniz bir konuma sahiptir. Doğayla iç içe yaşamak isteyenlere hitap eder. Harika bir atmosfere sahiptir. Hem yerli hem de yabancı turistleri kendisine hayran bırakır. Güncel trendleri ve zevkleri bir araya getirmesiyle öne çıkar. Ziyaretçilerine birinci sınıf bir tatil yaşatmayı hedefler. Eğlence ve huzurun adresi olması dikkat çekicidir.

Grand Yazıcı Marmaris; bilhassa oda seçenekleri ile fark yaratır. Lüks ve ayrıcalıklı villaları sayesinde insanlara harika bir tatil sunar. Bunun yanı sıra, bünyesinde insanların bütçesine hitap edecek farklı konaklama seçenekleri de barındırır. Aile ve standart odalarının kalitesi dikkat çekicidir. Grand Yazıcı Marmaris; 459 odaya sahiptir. Oda fiyatları da odaların özelliklerine ve sunmuş olduğu imkanlara göre değişir.

Grand Yazıcı Marmaris; bu bölgede bulunan birçok otel gibi her şey dahil konsepti ile hizmet sunar. Siz de bu otele gittiğiniz takdirde kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca, otelin belirlemiş olduğu bazı yerli ve yabancı içecekleri de ücretsiz olarak tüketebilirsiniz. Bir başka deyişle, Grand Yazıcı Marmaris için ödemiş olduğunuz paranın karşılığını sonuna kadar verecek türden bir hizmet alırsınız. Grand Yazıcı Marmaris’in vermiş olduğu hizmetler bununla sınırlı değil! Otelin bir de VIP transfer hizmeti bulunuyor. Tekne, otomobil veya helikopter ile verilen bu hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti olabilecek en iyi şekilde sağlanıyor.

Grand Yazıcı Marmaris Neden Tercih Edilmeli?
Marmaris gibi son derece popüler bir tatil yerinde çok sayıda otel bulunuyor. Takdir edersiniz ki, insanlar; otel seçimi sırasında bir hayli zorlanıyorlar. Hem bütçelerine hem de ihtiyaçlarına hitap eden bir otel bulmak adına araştırmalar yapıyorlar. Bu noktada, Grand Yazıcı Marmaris’in diğer Marmaris otellerine kıyasla bir adım öne çıktığından bahsedebiliriz.

Grand Yazıcı Marmaris; yeme içme konusunda da rakipsiz! İnsanlar; tatil boyunca güzel şeyler yiyip içmek isterler. Bu isteğin farkında olan Grand Yazıcı Marmaris; dünya mutfağına ait çok sayıda lezzetli yemeği mutfağına taşıdı. Otel müşterileri; farklı özelliklere sahip olan a la carte restoranlar arasından seçim yaparlar. Yemeklerin açık büfe olarak sunulması da ciddi bir avantaj! Bunun yanı sıra, Grand Yazıcı Marmaris’teki standart bir odada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Grand Yazıcı Marmaris fiyat ve rezervasyon için tıklayınız.

Editör: TE Bilisim