Bayramlaşma Töreni Valilik Bahçesinde Yapıldı!

Bayramlaşma Töreni Valilik Bahçesinde Yapıldı!

Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen geleneksel Bayramlaşma Töreni, Valilik Bahçesi Mahmut BAKIR parkında, tüm resmi ve özel kurumlar, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve Kahramanmaraş halkının katılımı ile yapıldı.


Kurban Bayramı dolayısıyla Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda düzenlenen Kent Bayramlaşması’na katılan Başkan Erkoç, vatandaşlarla bir arada olmaktan mutlu olduklarını ifade etti.


Başkan Erkoç burada yaptığı açıklamada: “Valiliğimiz bahçesinde düzenlenen Kent Bayramlaşması’na şehrimizin güzel insanlarının ilgisi oldukça yoğun oldu. Şehrimizin güzel insanlarıyla bayramlaştık ve hasbıhal ettik. Bayramlar, dargın insanların barıştığı, daha bir mutlu olduğu ve huzur dolu günlerdir. İnşallah ülkemiz her gün bayram havasında mutlu ve huzurlu olur. Ümmet-i Muhammed’e huzur dolu günler diliyoruz.


Ben Kahramanmaraşlı tüm hemşehrilerimizin aileleri ile beraber, anne-baba, kardeşleri ve evlatlarıyla beraber nice huzur içinde bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum. Aziz Milletimizin, tüm hemşehrilerimizin ve bütün İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.


Kahramanmaraş Valiliği Mahmut Bakır Parkı’nda gerçekleştirilen Kent Bayramlaşması’na ilimizin protokol mensuplarının yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2015, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63