Sedat Peker, avukatının mezarını ziyaret etti

Sedat Peker, avukatının mezarını ziyaret etti

 Erkenekon soruşturması kapsamında tutuklu yargılandıktan sonra serbest kalan Sedat Peker, cezaevi döneminde avukatlığını yapan Adil Özdoğan’ı Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde bulunan kabrini ziyaret etti.


Kahramanmaraş’ta düzenlenen karşılama töreni sonrası Pazarcık ilçesine hareket eden Sedat Peker, Pazarcık Asri Mezarlığı’nda kabri bulunan Adil Özdoğan’ın mezarını ziyaret ederek, dua etti. Ziyaret sırasında konuşan Sedat Peker, "Bazı insanlar benim hakkımda diyorlarmış ki ’Onun geçmişi karanlık. Karanlık geçmişi olan adam’ diyorlarmış. Koltuk sevdalıları, menfaatperestler bana baktıkları zaman geçmişimde karanlık bir bölüm görebilirler. Ama dava adamları, yiğitler, onurlu insanlar benim geçmişime baktıklarında görebilecekleri tek şey kendini, geleceğini feda etme, onur, şeref, haysiyet adına bedel ödemedir. Bunun haricinde yüce Allah’a şükürler olsun ki geçmişimizde görebilecekleri hiçbir şey yoktur" dedi.
Öte yandan Peker, kendisine gösterilen yoğun ilgi gösterenlerle fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 07:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
hamdi türkcan
hamdi türkcan - 6 yıl Önce

ülkücülüğe bir gram hizmeti olmayan biri şimdi akpnin beslemesiyle çıkmış en iyi ülkücü benim diyor. senin gibi mafyalar yüzünden ülkücüler lekelendi.

SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67