ABD'de korkunç olay! Evde yer yok diye bebeği...

ABD'de bir evin bahçesindeki köpek kulübesinde bulunan 9 yaşındaki çocuğun hikayesi duyanları dehşete düşürdü. Babası, üvey annesi ve dört kardeşinin kaldığı evde yer olmadığı için kafese kapatılan çocuğun, daha 1 yaşındayken kulübeye hapsedildiğine dair basına yansıyan görüntüleri ise ülkeyi ayağa kaldırdı.

ABD'de korkunç olay! Evde yer yok diye bebeği...

ABD'nin Kuzey Carolina bölgesinde bir evin bahçesindeki köpek kulübesinde 9 yaşında bir çocuk bulundu. Bulunan çocuğun hali ve aylardır köpek kulübesinde kaldığını söylemesi ülkede infial yarattı.

YER YOK DİYE KULÜBEYE KAPATMIŞLAR

Komşuların ihbarı sayesinde kurtulan ve ince bir battaniyeyle bulunan çocuk; babası, üvey annesi, halası ve dört kardeşinin kaldığı 1400 metrekarelik evde kendisine yer kalmadığı için dışarı atıldığını söyledi.

BAKIMEVİNE KONULDU

Çocuğuna yaptıkları nedeniyle tepkileri üzerine çeken 32 yaşındaki baba Jonathan Star ve 40 yaşındaki üvey anne Sarah Lynette Starr tutuklandı. İsmi açıklanmayan çocuk da kardeşleriyle birlikte bakımevine götürüldü.

FOTOĞRAFLAR ÜLKEYİ AYAĞA KALDIRDI

Öte yandan ülkede asıl infiali yaratan şey ise küçük çocuğun 1 yaşından bu yana kafese kapatıldığı günlerinden kalan fotoğraflar oldu. Çocuğun, 8 aylık kardeşinin doğumundan sonra sosyal medyadaki aile fotoğraflarından da silindiği, bu durumun ailenin yakınları tarafından fark edildiği belirtildi. Aileye yakın birçok kişi, polise verdikleri ifadede aile fotoğraflarında 9 yaşındaki çocuğun olduğu kısımların bilinçli olarak kesildiğini öne sürdü.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2022, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67