Savcılıktan Derya Büyükuncu açıklaması!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eski yüzücü Derya Büyükuncu hakkında açıklama yaptı. Bakan Kasapoğlu, "Gelinen nokta itibari ile gerekenin yapıldığını ve bu anlamdaki çalışmaların da hızlı bir şekilde neticelendirileceğini ifade etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Savcılıktan Derya Büyükuncu açıklaması!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cumartesi günü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; kendisinin ve eşinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıklamıştı.

Eski milli yüzücü Derya Büyükuncu ise skandal bir paylaşım yaptı. Büyükuncu, attığı çirkin tweet'te şu ifadeleri kullanmıştı: "Koronavirüs olmuş ve dua istiyor. Ediyoruz, ediyoruz, merak etmesin.

GÜNÜN EN ÖNEMLİ MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN 

20 tencere helvayı yapmaya başladım. Zamanı gelince bütün mahalleye dağıtıcam…"

Polis, 'Derya Büyükuncu' isimli hesabın sahibinin yurt dışında olduğunu saptamıştı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da bugün eski yüzücü Derya Büyükuncu hakkında açıklama yaptı.

Bakan Kasapoğlu, "Gelinen nokta itibari ile gerekenin yapıldığını ve bu anlamdaki çalışmaların da hızlı bir şekilde neticelendirileceğini ifade etmek istiyorum." İfadelerini kullandı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklama ise "Sayın Cumhurbaşkanımızın rahatsızlığı ile ilgili suç teşkil eden paylaşımlara yönelik resen başlatılan soruşturma kapsamında, Derya Büyükuncu hakkında yakalama kararı çıkartılmıştır" denildi..

Kaynak:Sabah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER