Benzine indirim Haberleri

benzine indirim haberleri ve güncel benzine indirim gelişmeleri, benzine indirim ile ilgili tüm video, benzine indirim fotoğrafları ve benzine indirim haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


EKONOMİ

Yeni yılın başlamasıyla akaryakıt ve LPG fiyatlarına yapılan rekor zamlar gündemde. Motorine geçici indirim sonrası, otomobil sahipleri LPG zammını bekliyor.

EKONOMİ

Petrol arzındaki gerginlik ve yeni yılın başlamasıyla Türkiye'de akaryakıt fiyatlarına dev zamlar geldi. Pompa fiyatlarına yansıyan artışlarla araç sahipleri ek...

EKONOMİ

2024'te akaryakıt fiyatlarına dev zam! Yeni yılda benzine 1.49 TL, motorine 1.61 TL zam yapılacak. Şehirlere göre güncel fiyatlar: Ankara...

EKONOMİ

Orta Doğu'daki savaşın etkisiyle akaryakıt fiyatları hızla yükseliyor. Son fiyatlar ve zam durumu

EKONOMİ

2023'te akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanma ve son indirimler! Güncel benz, motorin ve LPG fiyatları. Detaylar haberde.

EKONOMİ

Türkiye'de yükselen akaryakıt fiyatları ve ekonomik etkileri. Son durumu öğrenin. Benzinde ve motorinde güncel fiyatlar.

EKONOMİ

Güncel akaryakıt fiyatlarındaki artışlar ve motorinin litre fiyatına 1 TL zam hakkında bilgi. Türkiye genelindeki güncel pompa fiyatları.

EKONOMİ

Yüksek petrol fiyatları ve döviz kurlarının etkisiyle akaryakıt fiyatlarına gelen yeni zamın detayları. Güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları.

EKONOMİ

Türkiye'de akaryakıtlara yeni zamlar geldi! Benzin, motorin ve LPG fiyatları rekor seviyelere yükseldi. Vatandaşlar tasarrufa yöneliyor.

EKONOMİ

Türkiye'de akaryakıt fiyatlarına yeni zam geldi! Benzin, motorin ve LPG fiyatları rekor seviyelerde. Güncel fiyatlar ve zam miktarları burada.

EKONOMİ

Akaryakıt ürünlerine ardı ardına gelen zamlarla benzin, motorin ve LPG fiyatları rekor seviyede. Zam süreci devam ediyor. Güncel fiyatlar ve...

EKONOMİ

Akaryakıt fiyatlarındaki sürekli artışlar Türkiye'de endişe yaratıyor. Seçim sonrası da zam furyası devam ediyor. Güncel fiyatlar ve detaylar burada.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl