Emekli maaşları Haberleri

emekli maaşları haberleri ve güncel emekli maaşları gelişmeleri, emekli maaşları ile ilgili tüm video, emekli maaşları fotoğrafları ve emekli maaşları haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


EKONOMİ

Emeklilere yapılacak zam çalışmaları hız kazandı. En düşük emekli aylığı artırılacak ve refah payı düzenlemesi yapılacak. TBMM'ye sunulan yasa teklifi...

EKONOMİ

2023 enflasyon verileri açıklandı! Emekli maaşları yükselişte. Detaylar ve hesaplamalar için haberimizi okuyun.

EKONOMİ

SGK uzmanı Özgür Erdursun, yeni yılda emeklilere yapılacak zam oranını açıkladı.

GÜNDEM

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, emekli maaşlarının kök ücrete yansıtılmasını ve emeklilik gün sayısının azaltılmasını talep ediyor.

EKONOMİ

Emeklilere yapılacak zam haberleri: Orta Vadeli Program hedefi doğrultusunda emekli maaşlarında önemli artışlar bekleniyor.

EKONOMİ

Kamu Görevlileri Hakem Kurulu'nda zam oranları görüşülüyor. Türkiye Emekliler Derneği, emekli maaşlarına iyileştirmeler talep ediyor.

EKONOMİ

Emekli maaşı alanlara müjde: Ağustos'ta ek ödeme başladı! Zamlı maaşlar bu hafta, ek zam müjdesi yakında. Detaylar burada!

EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası emekli maaşlarına ilişkin sessizliği, milyonlarca emekliyi hayal kırıklığına uğrattı.

EKONOMİ

Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği maaş zammı nihayet netleşti. Memurlar ve emekliler yüzde 25 zam alacak. İşte detaylar!

EKONOMİ

TBMM'de kabul edilen kanunla emekli ve memur maaşlarına %25 zam yapılıyor. Ayrıca Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde düzenlemeler de yapıldı. Detaylar burada.

GENEL

Milyonlarca memur ve emeklinin beklediği maaş zammı enflasyon verilerinin açıklanmasıyla belli oldu. Memur ve memur emeklilerinin maaşlarında yüzde 16,25 artış...

GENEL

Hazine ve Maliye Bakanlığı, gerekli bütçe çalışmasını tamamladı. Düzenleme ile kamu çalışanlarının refahı artırılması amaçlanıyor.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl