Maraş haberleri Haberleri

maraş haberleri haberleri ve güncel maraş haberleri gelişmeleri, maraş haberleri ile ilgili tüm video, maraş haberleri fotoğrafları ve maraş haberleri haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta depremin ardından kapanan okulların bazıları 10 Nisan’da yeniden açılıyor.

KMTSO

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KMTSO) gerçekleştirilen 3. Olağan Toplantısında 2023 yılında yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü.

Kahramanmaraş’ın coğrafi tescilli kültürel değerleri olan Maraş Sim Sırma İşlemeciliği için yarışma düzenlenecek.

GÖKSUN

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Dr. Veli Böke, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi memleketi Kahramanmaraş’ta ziyaretlerine başladı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, AKBEL bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacağını duyurdu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ), üniversitede istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda AKBEL bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacağını duyurdu.

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü etkinlikleri dahilinde şehirde birbirinden önemli etkinlikler gerçekleştirilecek.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesinde yetişen ve önemli özelliklere sahip olan Çağlayancerit Cevizi, Avrupa Birliği tarafından coğrafi işaret tescili aldı.

KAHRAMANMARAŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş'ın da içerisinde bulunduğu 32 il için sarı kodlu uyarı verdi.

TÜRKOĞLU

Türkoğlu Belediyesi tarafından başlatılan ‘Alo Evde Bakım’ hizmeti tüm hızıyla devam ediyor.

KAHRAMANMARAŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş’ın Andırın ve Göksun ilçeleri için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaptı. Yapılan açıklamada vatandaşların kuvvetli sağanak yağışlara...

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl