Temizlik Haberleri

Temizlik haberleri ve güncel Temizlik gelişmeleri, Temizlik ile ilgili tüm video, Temizlik fotoğrafları ve Temizlik haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


Büyükşehir Belediyesi, ev ve iş yerlerinin tadilatı esnasında oluşan ve çevreye rastgele bırakılan hafriyat atıklarını bulundukları yerden kaldırarak çevre ve...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta deprem sonrası temizlik kahramanı Ahmet Yeşilce: Enkazlar arasında çevreye duyarlı bir mücadele.

GENEL

Beyaz ayakkabılarınızı lekelerden doğal karışımla temizleyin. Karbonat, sirke ve limon suyu ile kolay ve etkili temizlik sağlayın.

GENEL

Aynalarınızı lekesiz ve parıl parıl yapmanın püf noktaları! Ayna temizliği için pratik öneriler ve ayrıca çerçeve bakımı tüyoları.

GENEL

Duşakabin temizliği için doğal malzemelerle parlatma yöntemleri. Sirke, limon suyu ve kabartma tozu kullanarak camları ışıl ışıl yapın.

KAHRAMANMARAŞ

Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraşlıların bayramlarını daha hijyenik ve huzurlu bir ortamda eda bilmeleri için dezenfeksiyon çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

KAHRAMANMARAŞ

Büyükşehir Belediyesi, halk sağlığının korunması ve kent estetiğinin sağlanması için 982 noktada temizlik, ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamalarını sürdürüyor.

KAHRAMANMARAŞ

Büyükşehir Belediyesi, meydana gelebilecek salgın hastalıkların önüne geçerek halk sağlığının korunması noktasında şehir merkezinin yanı sıra Afşin, Elbistan, Ekinözü ve...

KAHRAMANMARAŞ

Büyükşehir Belediyesi, 85 araç ve 610 personelle şehir genelinde 830 noktada temizlik, ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, deprem sonrası halk sağlığının korunması ve hijyenin sağlanması noktasında şehirde 60 araç ve 750 personelle temizlik çalışmalarını...

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl