Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini kesintisiz sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Akçakoyunlu Mahallesi’nde gençlerle buluştu.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici’nin de yer aldığı programda gençlerle sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Toptaş, gençlere yönelik projelerinden de bahsetti.

Gençlik Buluşması (2)

Programa ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Adayı Toptaş, “İlçemizin her bir noktasını ayrı ayrı ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Bugün de Milletvekilimiz Sayın Ömer Oruç Bilal Debgici ile Akçakoyunclu Mahallemizde gençlerimizle buluştuk. Gençlerle bir arada olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin heyecanı, enerjisi bizlere de güç veriyor” dedi.

Gençlik Buluşması (1)

Projelerimizle Onikişubat Kazanacak, Gençlerimiz Kazanacak

Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor! Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor!

Toptaş açıklamalarının devamında, “Toplumumuzun tüm kesimlerine olduğu gibi gençlerimize yönelik de çeşitli projelerimiz var. Bunlardan bir tanesi yeni bir kütüphane. Onikişubat’ımıza şehrimizin en büyük kütüphanesini kazandıracağız. Gençlerimizin rahatlıkla erişebileceği, teknolojik donanımı yüksek, e-spor alanları gibi interaktif hizmetler de vereceğimiz kompleksi gençlerimize armağan etmek istiyoruz. Diğer bir projemiz ise Çok Amaçlı Spor Tesisi. Bireysel ve takım sporlarına imkân sağlayacak bu tesisi inşallah ilçemize kazandıracağız. Onikişubatlı gençlerimizin yuvalarının temellerini sağlam atabilmeleri noktasında da Aile Yaşam Merkezi oluşturacağız. Bunlar gençlere yönelik projelerimizden sadece birkaçı. İnşallah hemşehrilerimizin destekleriyle 31 Mart’ta göreve geldiğimizde bunların tamamını bir bir hayata geçireceğiz. Projelerimizle Onikişubat kazanacak, gençlerimiz kazanacak” cümlelerini kaydetti.

Gençlik Buluşması (3)

Gençlik Buluşması (5)