Daha yaşanabilir bir Onikişubat hedefiyle yola koyulan Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığında düzenlenen koordinasyon toplantısında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı toplantıda Başkan Adayı Hanifi Toptaş, partililere seslendi. Onikişubat için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Toptaş, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Onikişubat Belediye Başkan adaylığı tarafımıza tebliğ edildi. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. Tabi AK Parti büyük bir aile. Ana kadememiz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla ilçemiz için gece gündüz çalışacağız. 31 Mart’ta Onikişubat’ta en yüksek oy oranına ulaşmak için hazırız, kararlıyız” diye konuştu.

Daha Yaşanabilir Bir Onikişubat

Toptaş, Saçaklızade ve Tavşantepe Mahalle Sakinleriyle Buluştu Toptaş, Saçaklızade ve Tavşantepe Mahalle Sakinleriyle Buluştu

Hedeflerinin daha dirençli, daha yaşanabilir bir Onikişubat olduğunun da altını çizen Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, “6 Şubat’ta çok büyük bir afet yaşadık. Depremde kaybettiğimiz canlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Biz bu acıları tekrar yaşamak istemiyoruz. Daha dirençli ve yaşanabilir bir Onikişubat için gece gündüz çalışacağız. Şeffaf, hesap verebilir ve adil yönetim anlayışımızla tüm teşkilatımız ve Onikişubatlı hemşehrilerimiz ile ilçemizi hızlıca eski günlerine geri döndüreceğiz. Saha ziyaretlerimizi sürdürüyoruz, çok güzel tepkiler alıyoruz. Dualarıyla yanımızda olan hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.