Beşiktaş Kulübü'nün yeni başkanı Hasan Arat ve yönetim kurulu, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan oyuncularla ilgili önemli adımlar atmaya başladı.

Bu kapsamda Arat, Chelsea ile olan temaslarını sürdürürken aynı zamanda iç transferde de etkili bir atağa geçti. Detaylar ise şu şekilde:

BEDAVA Selçuk Sports Fenerbahçe Kasımpaşa Maçı Canlı İzle! Taraftarium24, Justin TV FB Kasımpaşa Maçı Canlı İzle BEDAVA Selçuk Sports Fenerbahçe Kasımpaşa Maçı Canlı İzle! Taraftarium24, Justin TV FB Kasımpaşa Maçı Canlı İzle

HASAN-ARAT-1

SÖZLEŞMELERİ UZATILMAYAN YILDIZLARLA MASAYA OTURULUYOR!

Hasan Arat'ın Beşiktaş'taki göreve gelir gelmez üzerinde durduğu konulardan biri, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek futbolcuların sözleşmelerini uzatmak oldu.

Uzun süredir sözleşmeleri yenilenmeyen ve Ahmet Nur Çebi döneminde bir türlü anlaşma sağlanamayan Salih Uçan ve Cenk Tosun, ilk masaya oturulacak isimler olarak belirlendi.

FEYYAZ UÇAR VE SAMET AYBABA İLE PAZARLIKLAR BAŞLIYOR!

Transfer sürecini Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba'nın yöneteceği belirtilirken, hızlı bir çözüm amaçlanıyor. İki futbolcunun sözleşme uzatmasıyla birlikte, takım içindeki motivasyonun artırılması hedefleniyor. Özellikle üst üste gelen mağlubiyetlerle sarsılan oyuncu grubuna, mental destek sağlanacak.

cenk-tosun-salih-ucan-

LİGDE YENİDEN YARIŞA GİRME HEDEFİ!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ve ekibi, takımı ligde yeniden zirveye taşımak için özel çalışmalara hız veriyor. Problemleri çözme konusunda kararlı olan yönetim, oyunculara moral ve motivasyon desteği sağlayarak, lige dönme hedefine odaklanmış durumda.