Trendyol Süper Lig'de küme düşme hattında yer alan ve deprem felaketinin ardından maddi imkansızlıklarla boğuşan Hatayspor'da file bekçisi Erce Kardeşler, dikkat çeken bir açıklama yaptı.

HATAYSPOR YALNIZ BIRAKILDI

Volkan Demirel'in takımın ayakta kalması için her şeyiyle mücadele ettiğini kaydeden Erce Kardeşler, "Sezon başından beri çok yalnız kaldık. Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi? 5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor'un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım. Volkan hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapamadı. Hocalıktan başka her şeyi yapmaya çalıştı çünkü. Buraya kadar geldiysek Volkan hoca sayesindedir." açıklamasını yaptı.

Dursun Özbek'ten taraftarları heyecanlandıran sözler: Yıldızlara hazırlıklı olun Dursun Özbek'ten taraftarları heyecanlandıran sözler: Yıldızlara hazırlıklı olun

HATAYSPOR LİGDE KALACAK MI?

Deprem felaketinin ardından maddi ve manevi açıdan büyük zorluklarla karşılaşan Hatayspor, ligde kalmak için büyük bir mücadele veriyor.

Kaleci Erce Kardeşler'in yaptığı bu açıklamalar, kulübün içinde bulunduğu zor durumu gözler önüne seriyor.