4 yıldır Paris'te yaşayan ve Hayat Bilgisi dizisinde Barbie Gamze karakteriyle hafızalara kazınan İpek Erdem, Türkiye'ye geri döndü. Ünlü oyuncunun son hali görenleri şaşırttı.

2003-2006 yılları arasında ekrana gelen Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı 'Barbie' lakaplı Gamze karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan İpek Erdem, güzelliği ve oyunculuğuyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu.

Yıldız Tilbe'nin Emeklilik Paylaşımı Gündem Oldu: "Karşılığı Bu mu?" Yıldız Tilbe'nin Emeklilik Paylaşımı Gündem Oldu: "Karşılığı Bu mu?"

Fransa'da oyunculuk eğitimi alan ve son yıllarda tiyatroya ağırlık veren 40 yaşındaki Erdem, genç görünümüyle adeta yirmilik genç kızlara taş çıkartıyor.

İPEK ERDEM'İN SON HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI

Uzun zamandır Paris'te yaşayan İpek Erdem, önceki gün İrem Helvacıoğlu ve Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı Eflatun filminin galasına katıldı. Erdem'in güzelliği ve fit hali görenleri büyüledi.

Sosyal medyada da gündem olan Erdem'in son haliyle ilgili birçok yorum yapıldı. Birçok hayranı Erdem'in yaşlanmadığını ve hala çok güzel olduğunu belirtirken, bazı takipçileri ise yeni imajını beğenmediklerini dile getirdi.

İPEK ERDEM TÜRKİYE'DE KALACAK MI?

Eflatun filminin galasında gazetecilere konuşan Erdem, Türkiye'ye dönmeyi düşündüğünü ve burada yeni projelerde yer almak istediğini söyledi. Erdem'in bu sözleri hayranlarını sevindirdi.

İPEK ERDEM KİMDİR?

1983 yılında İstanbul'da doğan İpek Erdem, 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı 'Barbie' Gamze karakteriyle tanındı. Birçok dizi ve filmde rol alan Erdem, son yıllarda tiyatroya ağırlık veriyor.

İşte oyuncunun son hali:

ipek-erdem