Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Yazar Hayati İnanç'ı ağırlayarak edebiyat tutkunlarıyla buluşturacak.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan söyleşi, 29 Kasım Çarşamba günü saat 19.00'da başlayacak.

EDEBİYAT VE ŞİİRİN BAŞKENTİNDE UNUTULMAZ BİR BULUŞMA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, tiyatrodan söyleşiye, okur-yazar buluşmasından konferansa kadar geniş bir etkinlik yelpazesi sunmaya devam ediyor.

Bu kez, Yazar Hayati İnanç'ın kaleminden çıkan eserlerle okuyucuların gönlüne dokunan bir söyleşiyle karşımıza çıkıyor. 'Hayati Dengeler', 'Can Veren Pervaneler', 'Sevgi Yukarıdan Gelir' ve 'İşte Geldik Gidiyoruz' gibi eserleriyle tanınan İnanç, edebiyatseverleri 'Hayata Şiirden Bakmak' konulu etkileyici bir sohbet için Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'ne davet ediyor.

Hayati İnanç

ÜCRETSİZ KATILIM İMKANI

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, söyleşinin ücretsiz olarak düzenleneceği ve tüm edebiyatseverlerin etkinliğe davetli olduğu vurgulandı.

'Hayata Şiirden Bakmak' söyleşisi, Yazar Hayati İnanç'ın zengin dünyasını keşfetmek isteyen herkesi 29 Kasım Çarşamba günü saat 19.00'da Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'ne bekliyor.

Kahramanmaraş'ta 100 Genç Çifti Evlilik Yolunda! Gelinlik ve Damatlık Desteği Büyükşehir Belediyesinden! Kahramanmaraş'ta 100 Genç Çifti Evlilik Yolunda! Gelinlik ve Damatlık Desteği Büyükşehir Belediyesinden!

Unutulmaz bir edebiyat buluşması için geri sayım başladı!