Şifresiz Selçukspor Tv Alanyaspor Fenerbahçe Maçı Canlı İzle! Exxen İzle İnat Tv Taraftarium24 Fenerbahçe Maçı İzle Şifresiz Selçukspor Tv Alanyaspor Fenerbahçe Maçı Canlı İzle! Exxen İzle İnat Tv Taraftarium24 Fenerbahçe Maçı İzle

21 Nisan sabahı saat 05.46 sıralarında Gaziosmanpaşa TÜGVA'ya bombalı bir saldırı düzenlenmişti ve o bombacı kadın yakalanmıştı. O bombacı kadının ne kadar profesyonelce bir istihbarata karşı koyma tekniği aldığını gösteren bir görüntü aslında.

Burası Gaziosmanpaşa ve eylemden sonra çarşaf giymiş bir kadın bombacı, eşkalini belli etmek istemiyor. Kimliğini gizlemeye çalışıyor. Kara çarşafla eylemi gerçekleştiriyor ve olay yerinden gidiyor. O kadar profesyonel ki, başka bir kamera görüntüsünde... Ekipler adım adım bu kamera görüntülerini izliyor.

Binlerce kamera görüntüsünden on binlerce saniye kamera görüntüsü inceleniyor ve deşifre ediliyor.

SÜREKLİ KILIK DEĞİŞTİRİYOR

Edirnekapı'da kadın bombacı bu sefer yine olay yerinden kaçmaya devam ediyor. Kaçarken de sürekli kılık değiştiriyor. Bu sefer Sefaköy'de başörtüsüyle. İzini kaybettirmek için ilçe ilçe dolaşıyor.

Pendik'e geldiğinde başörtüsü çıkmış, sırtında sırt çantası var ve yine kaçmaya devam ediyor. Aslında aniden kaçabilirdi. Öyle yapmıyor, neden? İzini kaybettirmeye çalışıyor.

Bombacının ismi B.Y. B.Y. 2019 yılında Şırnak'tan PKK terör örgütünün kampına gidiyor. 1 yıl boyunca istihbarata karşı koyma, bomba eğitimi, silah eğitimi alıyor.

Kaynak: Milliyet