Hüseyin Taşkıran: "Yahya Karataş Benim Yerime Geçti, Şikayetçi Olacağım"
Adanalı fenomen Hüseyin Taşkıran, sosyal medyada başka birinin kendisi yerine geçerek para kazandığını iddia etti.

Olayın Detayları
Hapiste olduğu süre zarfında, kendisi yerine Yahya Karataş adlı bir şahsın hac ziyareti videolarında kendisini taklit ettiğini öğrenen Hüseyin Taşkıran, maddi ve manevi tazminat davası açacağını belirtti. Taşkıran, "Ben cezaevindeyken milleti dolandıran bu kişi benim yerime geçmiş, haksız kazanç sağlıyor" dedi.

İddialarını Anlattı
Taşkıran, "Yahya Karataş isimli şahıs, benim fotoğraflarımı kullanarak kendisinin hac ziyareti yaptığını iddia ediyor. Gerçekte ise ben hapiste olduğum için bu dolandırıcılık olayı ortaya çıktı. Şahsı tanıyan herkese sesleniyorum, bu kişiye itibar etmeyin" şeklinde konuştu.

KAHREDEN SON! Adana'da 4 kişilik ailenin yok olduğu kaza kamerada KAHREDEN SON! Adana'da 4 kişilik ailenin yok olduğu kaza kamerada

Gelecek Planları
Niğde Ceza İnfaz Kurumu'nda cezasını tamamlayıp çıktıktan sonra yeni projeler yapmayı planladığını belirten Taşkıran, hayranlarından kendisini takip etmelerini ve destek vermelerini istedi. "Allah nasip eder de çıkarsam gerçekten hac hayalimi gerçekleştireceğim" diyen Taşkıran, Yahya Karataş'a karşı yasal yollardan hakkını arayacağını vurguladı.

Editör: Haber Editörü