ESNAFIMIZLA YOL YÜRÜMEKTEN GURUR DUYUYORUM

Başkan Kazancı üyelerine seslenerek bir konuşma yaptı. ‘Kuruluştan Bugüne, Yarına Daima Sizlerle’ sloganıyla başkanlığını yaptığı Yeni Sanayi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıklayan Başkan Kazancı şöyle konuştu; “Kuruluştan Bugüne sizlerle yol yürümekten onur duyuyorum, inşallah yarında da aynı kararlılık ve samimiyetle birlikte yol yürüyeceğimize canı yürekten inanıyorum.

Kahramanmaraşlılar Bu Şirkete Ortak Olabilir! Kahramanmaraşlılar Bu Şirkete Ortak Olabilir!

BU KAZANIMLAR KÜÇÜK HESAPLARA HEBA EDİLMEMELİ

Kooperatifçilik fedakârlık isteyen, güven isteyen, azim isteyen, esnafımıza can suyu olan nadide bir kurumdur. Kooperatifimiz; kurumsal kimliğinden demirbaşlarına, çalışma huzurundan güler yüzlü personeline, mutlu ve sorunu çözülmüş esnafına kadar büyük bir dinamiğin temel taşlarını oluşturmaktadır. Kooperatifimiz adına; fedakârlıklarla, azimle yapılan kazanımlar küçük ihtiraslar ve hesaplar uğruna tartışmaya açılmamalıdır. Bu makamlar ne bizim ne de bir başka şahısların uhdesinde değil esnafın öz malıdır.

BİZ ÇOK BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Yıllardır bu emanete nasıl sahip çıkıp, güveni ve hizmet bayrağını tüm ekibimizle birlikte tesis etmenin huzurunu yaşadıysak ayni kararlılıkla hizmet etmeye devam edeceğimizden de kimsenin endişesi olmasın. SS Kahramanmaraş Yeni Sanayi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi büyük bir ailedir, bu ailenin her bireyi burada en üst düzey hizmet görmüştür, sorunlarına çare bulunmuştur. Kimileri işini büyütmüş, kimileri araç almış, kimileri bina almış, kimileri çeşitli yatırım yaparak evlerine ekmek götürmüştür. Hepsinin ayrı ayrı bir başarı hikâyesi vardır, bu başarının bir parçası olmak ise en büyük övünç kaynağımızdır.

TÜM ÜYELERİMİZİ OY KULLANMAYA BEKLİYORUZ

Kıymetli üyelerimizin desteği ile aynı güven ve hizmet aşkıyla görevimizin başında olduğumu bir kez daha belirtmek isterim. Tüm üyelerimizi 29 Ocak Pazar günü Osman Sayın Spor salonundaki seçimimizde oy kullanmaya davet ediyorum.”