Denizli'nin Honaz ilçesinde yaşayan Tahsin Ateş isimli kiraz üreticisi, bahçesinde yetişen sıra dışı bir kirazla karşılaştı. Ateş'in topladığı kirazlardan birinin yarısının sarı, diğer yarısının ise kırmızı olduğunu görmesi şaşkınlık yarattı.

GALATASARAY RENKLERİNDE KİRAZ!

Tahsin Ateş, daha önce hiç görmediği bu ilginç kirazı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Kirazın, Galatasaray'ın renklerine benzemesi, Ateş'in aklına ilginç bir fikir getirdi. Ateş, Fenerbahçeli olmasına rağmen, yetiştirdiği bu özel kirazın Galatasaray'ın şampiyon olacağını müjdelediğine inanıyor.

"GALATASARAY'IN ŞAMPİYON OLACAĞINI ANLADIM!"

Ateş, "Bu kirazı gördükten sonra Galatasaray'ın şampiyon olacağını anladım. Ben Fenerbahçeliyim ama beslediğim ağaç bile Galatasaraylı çıktı. Çok şaşırdım. Bu özel kirazı buzdolabında, buzlukta saklayacağım" dedi.

HAYRET UYANDIRAN OLAY

Kirazı dalından koparan Devrim Ulaş Yıldırım da bu mucizevi kiraz karşısında hayrete düştü. Yıldırım, "Gerçekten hayret uyandıracak bir olay. Galatasaray'ın şampiyon olacağı bu kirazdan belliydi" diye konuştu.

Karın ağrısı şikayetiyle gitti, 10 kiloluk dev tümör çıkartıldı Karın ağrısı şikayetiyle gitti, 10 kiloluk dev tümör çıkartıldı

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM

Tahsin Ateş'in paylaştığı bu sıra dışı kiraz fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Birçok kişi bu mucizevi kirazı yorumlarda Galatasaray'ın şampiyonluğuyla ilişkilendirirken, bazı kullanıcılar da doğanın mucizelerinden bahsetti.

Editör: İsa Aslantaş