İstanbul Kağıthane'nin Şirintepe mahallesinde geçen ay gece saatlerinde yaşanan olayda, 17 yaşındaki E.K. ve 22 yaşındaki Ömer K. arasında meydana gelen şok edici olay, herkesin kanını dondurdu.

Mersin'de kan donduran görüntü! Halayla terör örgütü PKK elebaşı Öcalan sloganları attı Mersin'de kan donduran görüntü! Halayla terör örgütü PKK elebaşı Öcalan sloganları attı

İddiaya göre, kısa bir süre önce tanışıp sevgili olan çift, aralarındaki ilişkinin başladığı günden itibaren çeşitli sorunlarla boğuşuyordu.

Ömer K.'nin, E.K.'nin yakın arkadaşıyla sosyal medyada iletişime geçmesi ise bardağı taşıran son damla oldu.

SEVGİLİSİNİ ÖĞRENİNCE ÇILGINA DÖNDÜ

Ömer K.'nin, sevgilisi E.K.'nin yakın arkadaşıyla sosyal medya üzerinden konuşmaya başladığını öğrenen E.K., bu durumu hazmedemedi.

Öfkeyle dolan genç kız, sevgilisi Ömer K.'yi konuşmak üzere yanına çağırdı. Buluşma esnasında, E.K. durumu açıklığa kavuşturarak sevgilisinin ihanetini yüzüne vurdu. Bu gelişme, E.K.'nin öfkesini kontrol edilemez bir hale getirdi.

ÖNCE DARBETTİ SONRA BIÇAKLADI

Çift arasındaki tartışma kısa sürede alevlendi. Ömer K., E.K.'yi sakinleştirmeye çalışsa da genç kızın öfkesi dinmedi. E.K., sevgilisini önce darbetti, ardından bacağından bıçakladı.

Ömer K., olay yerinden can havliyle kaçarken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Dehşet dolu anlar ise çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olayın ardından Ömer K.'nin sevgilisi E.K.'den şikayetçi olmadığı belirtildi.

Editör: İsa Aslantaş