Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban'ın başrollerini üstlendiği, atv kanalının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam," ikinci sezonuyla seyircilerin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Dizinin yeni sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor ve yeni çekimler Karadeniz bölgesinde gerçekleştirilecek.

Başarılı oyuncular Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban'ın önderliğinde, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan'ın bulunduğu atv'nin sevilen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam," ikinci sezon için heyecanla hazırlanıyor.

2-sezon-icin-gun-sayiyor-ben-bu-cihana-sigmazamin

Yeni sezonun senaryo yazarları Zülküf Yücel ve Zehra Yücel olarak belirlendi. Birbirinden yetenekli oyuncuların da kadroya katılacağı "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın ikinci sezonunun çekimleri, Karadeniz'in muhteşem atmosferinde gerçekleştirilecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 256. BÖLÜM FULL İZLE! Kanal 7 dizi ekranı ile Kan Çiçekleri son bölüm full, tek parça, hd izle seçenekleri KAN ÇİÇEKLERİ 256. BÖLÜM FULL İZLE! Kanal 7 dizi ekranı ile Kan Çiçekleri son bölüm full, tek parça, hd izle seçenekleri

Hikayenin gereklilikleri doğrultusunda, eşsiz Karadeniz manzaralarının arasında set kurma hazırlıklarını yürüten ekip, gizlilik ve titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.