Eğer kullandığınız İphone cihazınızın sesi gelmiyorsa, cızırtılı geliyorsa ve de ses kalitesi ile ilgili bir sorun yaşanıyorsa ne yapmanız gerek? iphone ses problemleri için servise götürmeden önce şu adımları takip edebilirsiniz:

Cihazınızda zil anahtarı varsa sessiz modda olup olmadığını kontrol edin
Ayarlar bölümünden Rahatsız Etme özelliğinin kapalı olup olmadığını kontrol edin
Apple destek bölümüne ulaşın

SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU? 3 Haziran bugün sigaraya zam mı geldi? Bugün sigara fiyatları ne kadar, kaç TL? SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU? 3 Haziran bugün sigaraya zam mı geldi? Bugün sigara fiyatları ne kadar, kaç TL?

İphone telefonlarında ses sorununu ortadan kaldırma da en önemli adımlardan biri onarımdır. Dolayısıyla, onarımı yapacak servisin uzmanlığı son derece önem taşır. Risk olmadan tamirini gerçekleştirmek için doğru ve profesyonel ellere bırakmak gerekir. Alpes Teknoloji tüm iphone şebeke problemleri ve ses problemleri konusunda hizmet vermektedir.

İphone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

İphone telefonunuzun ömrü yavaş yavaş tükeniyorsa ve daha sık şarj etmeye başladıysanız değişim zamanı gelmiş demek. Ancak iphone batarya değişimi için profesyonel bir destek almanızda yarar vardır. Yetkili bir Apple servisinde ve uzman bir yetkili servis tarafından değiştirilmesi daha doğru olacaktır.

Eğer garantisi bitmiş bir telefon kullanıyorsanız yetkili servise götürmeniz gerekmeyebilir. Kendiniz batarya değiştirmeye kalkmazsanız daha sağlıklı olur. Çünkü iphone batarya değişimi profesyonellik isteyen bir iştir. Teknik mağazada büyük bir özenle ve hassasiyetle açılarak değiştirilen iphone bataryalar sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir. Alpes Teknoloji güvencesiyle tüm iphone modellerinin batarya değişimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Editör: TE Bilisim