İstanbul'un en yoğun nüfuslu ilçelerinden biri olan Bayrampaşa, üzücü bir olaya tanıklık etti.

Bir adam, evinde karısıyla yaşadığı bir tartışmanın ardından acımasızca saldırdı ve kurşun yağdırdı. Yaralanan kadın, hastanedeki tüm çabalara rağmen yaşamını kaybederken, saldırgan ise olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi.

Şeytan duymasın üzülür! Dolandırıcıların yeni tuzağı evlilik Şeytan duymasın üzülür! Dolandırıcıların yeni tuzağı evlilik

KAN DÖKÜLEN EV, KARTALTEPE MAHALLESİ'NDE

Olay, Bayrampaşa'nın Kartaltepe Mahallesi'nde bulunan bir dört katlı binanın en üst katında akşam saatlerinde gerçekleşti. Şehmuz Ç. ve Meryem Ç. çifti arasında henüz nedeni belirlenemeyen bir tartışma patlak verdi. Tartışma hızla şiddetlendi ve sinirlerin kontrolünü kaybetmesiyle birlikte Şehmuz Ç., evde bulunan silahı alarak karısına ateş etmeye başladı.

İHBAR ÜZERİNE POLİS VE SAĞLIK EKİPLERİ HIZLA OLAY YERİNE SEVK EDİLDİ

Silahın patlaması üzerine olay yerine hemen polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık profesyonellerinin hızlı müdahalesine rağmen, Meryem Ç. kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi. Şehmuz Ç., dehşet verici saldırıyı gerçekleştirdikten sonra hızla kaçarak kayıplara karıştı.

ŞEHMUZ Ç. HALA YAKALANMAYI BEKLİYOR

Şu anda polis ekipleri, saldırgan Şehmuz Ç.'yi yakalamak için yoğun bir çaba içerisindeler. Bayrampaşa'da meydana gelen bu dehşet verici olay, kadına yönelik şiddetin vahametini bir kez daha gözler önüne seriyor. Toplumun tüm kesimlerinin bu tür olaylara karşı duyarlı olması ve kadınların güvende hissettiği bir ortamın oluşturulması için daha fazla çaba göstermesi gerekiyor.