İstanbul Küçükçekmece'de bir adam, eşinin eski kıyafetlerin içine sakladığı 20 bin lira parayı yanlışlıkla giysi kutusunun yanına attı. Bir kadın, olaydan yaklaşık 5 dakika sonra parayı içeren poşetleri alıp uzaklaştı.

Kadının poşetleri alırkenki anları güvenlik kamerasına yansıdı. Küçükçekmece İnönü Mahallesi'nde yaşayan Sami Gezer adlı adam, eşinin ayrı ayrı 3 poşete koyduğu eski giysileri bayram namazından sonra giysi kutusunun yanına bıraktı. Yaklaşık yarım saat sonra kızı Gezer, evdeki 20 bin TL'nin yerinde olmadığını fark ettiğinde babasını arayarak durumu bildirdi. Gezer, giyim kutusunun olduğu yere baktığında poşetlerin alındığını gördü.

Gezer, durumu Sefaköy Polis Merkezi'ne bildirdi ve belediye ekiplerini haberdar etti. Polis ve belediye ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını inceleyerek kimliği belirsiz bir kadının giyim kutusunun yanındaki 3 poşeti alıp uzaklaştığını tespit etti.

Dalginliktan 20 Bin Lirasini Cope Atti Her Yerde O Kadini Ariyor

Bu olay üzerine 20 bin lirasını yanlışlıkla kaybeden Gezer, poşetleri alan kadından şikayetçi oldu ve polis ekipleri kadını bulmak için çalışma başlattı.

Uçan fiyatlarla her gün gündem olan Bodrum'a 'pahalı değil' iddiası Uçan fiyatlarla her gün gündem olan Bodrum'a 'pahalı değil' iddiası

Sami Gezer, yanlışlıkla atılan paranın eşine ait olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Arabanın bagajında kullanılmamış giysiler vardı, içinde bir miktar para olduğunu bilmiyorduk. Sabah buraya bıraktık ve bir saat sonra giysilerin olmadığını fark ettik. Güvenlik kamerasında bir kadının giysileri alıp uzaklaştığını gördük. Kadına ulaşmaya çalıştık ama başarılı olamadık. Bulan kişinin geri getirip teslim etmesini rica ediyoruz."

Kaynak: İHA