İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Tekerek ve partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, yerel seçim öncesinde basın mensuplarıyla buluştu.

Tekerek, etkinliğin başarısını ve dostane bir ortamı sağlayan Mesut Dedeoğlu'na teşekkür etti ve tüm katılımcılara minnettarlığını dile getirdi.

İL BAŞKANI TEKEREK, YENİ BİR DÖNEMİN MÜJDESİNİ VERDİ

Yaklaşan yerel seçimlere değinen Tekerek, İyi Parti Genel Başkanı tarafından belirlenen Mesut Dedeoğlu'nun başarılı olabilmesi için Kahramanmaraş il ve ilçe teşkilatlarının bir araya gelerek birlikte çalıştıklarını ifade etti. Kahramanmaraş'ın uzun yıllardır aynı yönetim anlayışıyla yönetildiğini ve şehrin bu süreçte gerilediğini vurguladı.

KAHRAMANMARAŞ'A İYİ BELEDİYECİLİK VE SOSYAL BELEDİYECİLİK GELİYOR

Tekerek, "Bu da Allah'ın izniyle iyi belediyecilik anlayışıyla Kahramanmaraş'a hizmet etmek için bütün vatandaşlarımızın hak ettiği hizmetleri alabilmesi ve Kahramanmaraş İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mesut Dedeoğlu'nun bu seçimlerde başarılı olması gerekiyor" dedi.

4. Kuşak Çarık Ustası Çiğdem Kopar: Kahramanmaraş'ta Yazın Terletmeyen, Kokutmayan Ayakkabı 4. Kuşak Çarık Ustası Çiğdem Kopar: Kahramanmaraş'ta Yazın Terletmeyen, Kokutmayan Ayakkabı

KAHRAMANMARAŞ'IN DEĞERLERİNİ KORUMA ZAMANI GELDİ

Kahramanmaraş'ın komşu illere göre geride kaldığını ve değerlerini kaybettiğini vurgulayan Tekerek, şehrin su, sanayi, tarım ürünleri ve diğer kaynaklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu dile getirdi. Bu durumun, duyarsız ve ilgisiz yönetimlerin sonucu olduğunu vurgulayarak, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin Kahramanmaraş'ın İyi Parti belediyeciliği ile tanışması anlamına geldiğini sözlerine ekledi.

KAHRAMANMARAŞ'IN YENİ BİR UFKU AÇILIYOR

Sözlerini tamamlarken Tekerek, Kahramanmaraş'ın artık hak ettiği değeri görmesi gerektiğini ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, İyi Parti belediyeciliğinin Kahramanmaraş için yeni bir umut olduğunu ifade etti. Bu umudun, yeni bir belediyecilik anlayışı ve sosyal belediyeciliğe geçişle gerçekleşeceğine inandığını dile getirdi.