İzmir'in Bayraklı ilçesinde, Gümüşpala Mahallesi 7007 Sokak'ta meydana gelen dehşet veren olayda, saat 03.10 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar, polis ekiplerini harekete geçirdi.

HAREKETSİZ BİR KADININ CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Olay yerine gelen polis ekipleri, ihbar üzerine bölgeye yönlendirildiğinde adı Gurbet Ayaz olarak belirlenen bir kadının hareketsiz bir şekilde yattığını tespit etti.

SATIRLA BOĞAZI KESİLEN KADIN HAYATINI KAYBETMİŞ

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Gurbet Ayaz'ın boğazının satırla kesildiği ve maalesef yaşamını yitirdiği belirlendi.

KATİL YEĞEN ÇIKTI

Geniş çaplı bir soruşturma başlatan polis ekipleri, Gurbet Ayaz'ın katilinin yeğeni Metin A. olduğunu tespit etti. Metin A.'nın suç aleti ile olay yerinden kaçtığı belirlendi.

CİNAYETİN ARDINDAN KENDİ CANINA KIYDI

Şoke eden iddia! Eşini görüntülü sohbet sitesinde çalıştırdı Şoke eden iddia! Eşini görüntülü sohbet sitesinde çalıştırdı

Metin A.'nın, cinayetin ardından yaşadığı adrese gittiği ve polis ekiplerince bulunduğu yerde kanlar içinde yatar vaziyette bulunduğu ortaya çıktı. Metin A., halası Gurbet Ayaz'ı satırla öldürdükten sonra kendi boynunu da keserek intihar girişiminde bulundu.

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI METİN A.'NIN HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Metin A.'nın uyuşturucu bağımlısı olduğu ve daha önce 'kasten yaralama' suçundan kaydının bulunduğu öğrenildi. Şu an için hayati tehlikesi devam eden Metin A., sağlık ekipleri tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Olayla ilgili başlatılan soruşturma, polis ekipleri tarafından titizlikle sürdürülüyor.