Özellikle kış mevsiminin olmazsa olmazı montlar günümüz moda anlayışı çerçevesinde oldukça çeşitlendirilmiştir. Beden olumlaması yapılmaksızın daha bol ‘oversize’ adı verilen montlar ya da daha kısa ‘crop’ adı altında olan montlar yeni sezonda çokça revaçta. Kadın mont modelleri geniş kapsamlı ürün yelpazesinden oluşmaktadır.

Özellikle siyah ya da renkli taytlarla kullanabilir, gerek günlük gerek daha özel günlerde seçtiğiniz kıyafetinize göre yorumlayabilirsiniz. Tayt ya da pantolon harici, dar kesim etekler ya da diz altı kalem elbiseler ile rahatlıkla uydurabilirsiniz.

Yeni Model Kadın Mont Modelleri

Uzun elbiseler üzerine kullanacağınız kısa mont modelleri sizi olduğunuzdan daha uzun ve ince gösterecektir. Ayrıca, kot pantolonlar ile kaşe ceket modellerini kullanarak daha cool bir görünüm yaratabilirsiniz. Böylece tam da tarzınızı yansıtan montlara sahip olabilirsiniz.

Seçtiğiniz montunuza göre kullanacağınız aksesuarlarla da daha tamamlayıcı bir görünüm kazanabilirsiniz. En dikkat çekici mont modelleri ile yaptığınız kombininizi taçlandırabilir ve daha dikkat çekici bir görünüm kazandırabilirsiniz. https://www.kirmizionline.com/kadin-mont-modelleri sayfasına bakarak birbirinden renkli ve çeşitli mont modellerine ulaşabilirsiniz.