Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların yanında olmaya devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı'nda ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunarak bayram sevincini ikiye katlıyor.

10 Nisan Çarşamba günü başlayıp 12 Nisan Cuma günü saat 23.59'a kadar devam edecek uygulama, şehir merkezi ve Afşin, Elbistan, Göksun ve Ayvalı ilçelerinde geçerli olacak.

Belediye ve özel halk otobüslerinin ücretsiz hizmet vereceği bayram boyunca vatandaşlar, sevdikleriyle daha rahat ve keyifli bir şekilde bayramlaşabilecek.

Şaşırtan araştırma: Kahramanmaraş'ın en zengin ve en elit ilçesi hangisi? Şaşırtan araştırma: Kahramanmaraş'ın en zengin ve en elit ilçesi hangisi?

GÜZERGAH VE HAREKET SAATLERİ

  • https://kahramanmaras.bel.tr/toplu-tasima-guzergah-ve-saatleri
  • KahramanKart mobil uygulaması

Bilgi Hattı: 0531 082 00 22 (WhatsApp)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada: "Ramazan Bayramı'nda birlik ve beraberlik duygularını daha da güçlendirmek, hemşehrilerimizin bayram sevincini artırmak amacıyla belediye ve özel halk otobüslerimiz 3 gün boyunca ücretsiz olacak. Bayramlaşma ziyaretlerini kolaylaştırmak ve toplu taşımayı teşvik etmek için bu uygulamayı hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar dileriz." ifadeleri yer aldı.