TFF 3. Lig temsilcisi Kahramanmaraş İstiklalspor, 2024-2025 futbol sezonu için kolları sıvadı.

3. Lig 4. Grup'ta şampiyonluk parolası ile mücadele edecek olan İstiklalspor, yeni sezona 7 yeni transferle bomba gibi bir giriş yapıyor.

7 FUTBOLCU İSTİKLALSPOR'DA

Sadık Baş, Reşo Akın, Kamil İçer, Muhammet Akarslan, Oltan Karaçullukçu, Alihan Tuncer ve Okan Dernek ile anlaşmaya varan İstiklalspor, Şairler Tepesi'nde düzenlenen imza töreninde bu yeni yıldızlarla buluştu.

Yeni TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yabancı sınırı hamlesi Yeni TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yabancı sınırı hamlesi

TARAFTAR HEYECANLI, HEDEF ŞAMPİYONLUK

Kahramanmaraş İstiklalspor'un bu transfer hamlesi, kulüp taraftarlarını da büyük bir heyecana sürükledi. Yönetim kurulu da bu transferlerle şampiyonluk hedefi doğrultusunda önemli bir adım attıklarının altını çizdi.

YENİ SEZON HAZLIKLARINA DEVAM

Yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam eden İstiklalspor, bu 7 transfere ek olarak da transfer çalışmalarını sürdürüyor. İstiklalspor, bu sezon taraftarlarına umut verici bir başlangıç yapmayı ve 3. Lig 4. Grup'ta şampiyonluk kupasını Kahramanmaraş'a getirmeyi hedefliyor.

İMZA TÖRENİNE KATILANLAR

İmza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, İstiklalspor Kulüp Başkanı Gaffar Akarca ve Yönetim Kurulu Üyesi Şems Sezal da katılarak transfere olan desteğin altını çizdiler.

Editör: İsa Aslantaş