Adana-Kahramanmaraş sınırında kilometrelerce araç kuyruğu oluştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 30 büyükşehire ve Kahramanmaraş'a seyahatlerin korona virüs önlemleri nedeni ile kısıtlanması kararı uygulanmaya başlandı. Akşam saatlerinde şehre giriş yapmak için yola çıkan vatandaşlar Kahramanmaraş girişinde yoğunluk oluşturdu.

Adana-Kahramanmaraş sınırında kilometrelerce araç kuyruğu oluştu!

Korona virüsü tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ve Kahramanmaraş'a seyahatlerin kısıtlanması kararı bugün uygulanmaya başlandı. Akşam saatlerinde Adana'den yola çıkarak Kahramanmaraş'taki iş yerlerine gitmek isteyen vatandaşlar evraklarını göstererek şehre giriş yaptı. Kahramanmaraş'ın Adana yolu sınırında kurulan polis noktalarında vatandaşların evrakları incelenirken, geçişi zorunlu olmayan araçların Kahramanmaraş'a girişine ise izin verilmedi.
Kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.


Akşam saatlerinde iş başı yapmak üzere yola çıkanlar nedeniyle D825 karayolu Kahramanmaraş girişinde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Kontrolden sonra araç girişine izin verildiği için özellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğun bir trafiğin oluştuğu D825 karayolunun ise boş kalması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66