Anneler Günü’nde annelere gül dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mehmet Bağlar, Andırın ilçesinde annelerle buluşarak onlara gül, gıda ve hijyen kolisi hediye etti.

Anneler Günü’nde annelere gül dağıttı

Gittikleri her bölgede hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılanan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Eğitimci Mehmet Bağlar, ilçe ilçe; mahalle mahalle çalışmalarını sürdürüyor. Seçimlere sayılı günler kala Andırın ilçesini ziyaret eden Mehmet Bağlar, ilk başta ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. 
Daha sonra CHP Andırın İlçe binasında kadınlarla bir araya gelen CHP Milletvekili Adayı Bağlar, onların Anneler Günü’nü kutladı. Kadınlarla uzun süre sohbet eden Bağlar, kadınların ve annelerin CHP iktidarında daha rahat ve refah içerisinde yaşayacağını ifade eden Bağlar, annelere gül, gıda ve hijyen kolisi hediye etti. 
Program sonrasında açıklamalarda bulunan Bağlar, “Annelerimiz bizlerin en zor zamanlarında en fedakarlık yapan insanlardır. Anneler aynı zamanda en iyi öğretmen, hayatını çocuklarına adayan dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Sevgi ve şefkatle sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Anneler, aynı zamanda sevgi ve şefkat duygularının tükenmez kaynağıdır. Onlara saygıyı, hürmeti, ilgiyi, yılda bir gün değil, her gün göstermeliyiz. Annemizle geçireceğimiz zamanın sınırlı olduğu bilinci ile üzerimize düşen görevi en güzel şekilde yerine getirmeliyiz. Bu duygu düşünceler ile birlikte kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum ve ayrıca ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi de rahmetle ve minnetle yad ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER